Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

106 uživatelů půjde

hledání


Konečně je to tady, promítání filmů v letním kině Karlín. VSTUPNÉ NA FILMY: 30,- Kč

Český rozhlas Regina zve všechny milovníky českých i zahraničních filmů na tradiční Karlínské filmové léto. 


Červen - začátky představení ve 21.30 hodin

Pátek 1. července
NEVINNOST (ČR, 98 min)

Lásky se nikdy nezbavíš. Nový film režiséra Jana Hřebejka. Cesta z vrcholu na absolutní dno může být velmi rychlá. Někdy stačí jediná věta a všechno, co jste dosud budovali, se zhroutí jako domeček z karet. Uznávaný lékař, milovaný otec a manžel čelí obvinění z velmi těžkého zločinu. Ze dne na den vyměnil dobrou adresu za celu ve vazební věznici, odkud se nevina prokazuje hodně těžko, zvlášť když protistraně pomáhá člověk, který může být motivován osobní pomstou. Pravda prý nakonec vždycky zvítězí nad lží a nenávistí. Někdy to ale nemusí znamenat vítězství. Zvlášť když ve snaze zachránit se vyplavou na světlo tajemství, která měla zůstat navždy skrytá.

Sobota 2. července
OBČANSKÝ PRŮKAZ (ČR, 137 min)

Hořká komedie režiséra Ondřeje Trojana na motivy stejnojmenné knihy Petra Šabacha sleduje osudy čtveřice dospívajících mladíků, jejich přátel, lásek a rodičů. Od okamžiku, kdy v patnácti letech dostanou občanský průkaz, až do chvíle, kdy se v osmnácti snaží uniknout vojně a pokoušejí se získat modrou knížku.

Neděle 3. července
SPRÁVCI OSUDU (The Adjustment Burelu, USA, 106 min)

Adaptace povídky oblíbeného sci-fisty Philipa K. Dicka. O souboji osudu a svobodné vůle a o tom, co se stane, když se vlastnímu osudu rozhodnete čelit. Reálný rámec příběhu dodává i fakt, že navzdory fantastickým trikům a sci-fi zápletce, jde vlastně o variaci na archetypální romantický příběh o zapovězené lásce a o tom, co jste kvůli ní ochotni riskovat.

Pondělí 4. července
VARIETÉ (Burlesgue, USA, 120 min)

The Burlesque Lounge má dny své slávy za sebou. Tess, tanečnice v důchodu a majitelka tohoto místa, bojuje, aby udržela chátrající divadlo při životě. Vypadá to, že díky tomu, jak členy herecké společnosti rozptylují jejich osobní problémy a díky hrozbě v podobě nabídky bohatého obchodníka, který chce koupit od Tess tohle místo, se dobré časy z klubu nadobro vytratily. V tu dobu se dramaticky změní život Ali, děvčete z malého města v Iowě. Tess ji najme do Lounge jako servírku a Ali tak unikne prázdné minulosti a rychle se zamiluje do umění varieté. Podpořena novými přáteli, které najde mezi členy divadla, si začíná plnit své sny, že bude stát sama na jevišti. Ale události naberou rychlý spád, když silný hlas Ali způsobí, že se z ní stane hlavní atrakce revue.


Úterý 5. července
ŽENY SOBĚ (Bridesmaids, USA, 125 min)

Rozlučka se svobodou se může nepěkně zvrhnout. Neplatí to jen pro pány, podobným předsvatebním martýriem můžou projít i ženy. Zvlášť když je největší kamarádka nevěsty magnet na katastrofy, který dokáže i tak prostou věc, jakou je výběr svatebních šatů, proměnit v horor.

Středa 6. července
TVŮJ SNOUBENEC, MŮJ MILENEC ( Something Borrowed, USA)

Romantická komedie s Kate Hudson a Ginnifer Goodwin. Na oslavě svých třicátých narozenin se Rachel začíná trápit pocitem, že její život zatím nevychází podle jejích představ. Spokojené flirtování její nejlepší kamarádky Darcy a jejího okouzlujícího snoubence Dexe ještě podtrhne Rachelin pocit osamělosti. Po nečekaném románku s Dexem však stojí navíc před těžkou volbou.


Čtvrtek 7. července
TRANSFORMERS 3 (Transformers 3, USA)

Třetí díl dobrodružství ze světa robotů.

Pátek 8. července
JSEM ČÍSLO ČTYŘI (I Am Number Four, USA, 109 min)

Napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi (Alex Pettyfer), který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Neustále změny identity a stěhování z města do města ve společnosti svého ochránce Henriho (Timothy Olyphant) jsou příčinou toho, že je John neustále všude nováčkem, který nemá nikde žádné kořeny. Malé městečko v Ohiu, kde nyní žije, je svědkem nečekaných a převratných událostí, které změní Johnův život – seznámení s jeho první láskou (Dianna Agron), objevení nových schopností a nalezení spojení s ostatními, kteří sdílejí jeho neuvěřitelný osud.


Sobota 9. července
VŘÍSKOT 4 (Scream 4, USA)

Uplynulo 10 let a Sidney Prescott se stala autorkou knihy, její poslední zastávkou v knížním turné je její rodné město Woodsborou, kde se setká s šerifem Deweym Rileym a jeho ženou Gale Weathers-Riley. Ale brzy se začně objevovat již známá maska ducha a začne pronásledovat Sidney, Gale a Deweyho a jejich přátelé, město Woodsboro začíná být zase nebezpečné.

Neděle 10. července
ZDROJOVÝ KÓD (Source Code, USA/FR, 94 min)

Jake Gyllenhaal v akčním thrilleru popisujícím příběh vojáka, který se probudí v těle neznámeho muže a zjišťuje, že se právě zapojil do náročné mise. Cílem této mise je najít útočníka, který má na svědomí výbuch chicagského příměstského vlaku.

Středa 13. července
LÁSKA A JINÉ ZÁVISLOSTI (Love And Other Drugs, USA, 112 min)

Romantická komedie o prodeji viagry. Modrá je dobrá, a když má podobu malého prášku, který může mužům vrátit hrdost, je to ještě lepší. Vítejte v éře, kterou zasáhla viagra a v jednom neuvěřitelném partnerském vztahu, jenž s přispěním tohoto prášku vzniknul. Ostrá, odvážná a hlavně nekorektně zábavná komedie.

Čtvrtek 14. července
X-MEN:PRVNÍ TŘÍDA (X-Men:First Classe, USA, 131 min)

Příběh se odehrává ve 40. až 60. letech minulého století. Charles Xavier a Erik Lehnsherr byli dva mladí muži, kteří zatím jen zkoumali své zvláštní schopnosti a pracovali na zastavení největších hrozeb pro lidstvo. Bývali to přátelé, ale potom se z nich stali nepřátelé na život a na smrt. Stali se z nich Profesor X a Magneto a válka mezi X-Meny a Bratrstvem může začít.“
Mládeži přístupno DABING

Pátek 15. července
PAUL (Paul, USA, 104 min)

Komedie o dvou kamarádech , kteří se zajímají o UFO a jednoho dne se stanou svědky autonehody. A co nevidí? Metrového mimozemšťana Paula, který mluví anglicky. Simon Pegg a Nick Frost chtějí Paula zachránit před lovcem UFO Jasonem Batemanem. Pokud narazíte na Paula, tak nuda rozhodně nebude, o tom se ti dva přesvědčí na vlastní kůži.

Sobota 16. července
CIZINEC (The Tourist, USA/FR, 105 min)

Johnny Depp hraje amerického turistu, jehož hravé laškování s cizinkou vede k celé řadě intrik, romantických hrátek a nebezpečí. Během nepřipravovaného výletu do Evropy, aby si zahojil zlomené srdce, se nečekaně ocitne v záletném vztahu s Elisou (Angelina Jolie), mimořádně výjimečnou ženou, která mu schválně vstoupí do cesty. Romantická smršť se rychle odvíjí na dech beroucím pozadí Paříže a Benátek a oba hrdinové se rychle ocitnou náhodně vrženi do smrtelné hry na kočku a myš.


Neděle 17. července
ODNIKUD NIKAM (Somewhere, USA, 98 min)

Určitě jste o něm četli v bulváru. Hollywoodské zlatíčko Johnny (Stephen Dorff) bydlí v proslulém hollywoodském hotelu Chateau Marmont. Jeho okolí brázdí v nadupaném Ferrari, a když je zrovna doma, bývá tam s ním dostatek krásných dívek nebo uklidňujících prášků, které mu pomáhají tenhle sladký život zvládnout. Z ničeho nic se jednoho dne přede dveřmi jeho apartmá objeví jedenáctiletá dcera Cleo (Elle Fanning), jediný úspěch jeho jinak velmi nevydařeného manželství. Jejich setkání donutí Johnnyho, aby se ohlédl za svým dosavadním životem a upřímně si odpověděl na otázku, ke které dříve či později dospěje každý. Nešel jsem náhodou po špatné životní cestě?

PŘEHLÍDKA FILMŮ EMIRA KUSTURICI

Úterý 19. července
OTEC NA SLUŽEBNÍ CESTĚ (Otac na službenom putu, JUG., 135 min)

O životě jednoho oddaného straníka v nelehkých 50. a 60. letech Titovy Jugoslávie očima jeho syna. Kusturica má neobyčejně vytříbený vypravěčský talent, jeho film (jak je ostatně typické) zabírá poměrně dost rozsáhlý dějinný úsek a umožní divákovi prožít komunismus po balkánsku na osudech jedné rodiny. Miki Manojlovič v hlavní roli (Kusturicův dvorní herec) je tradičně bezchybný, režisér netahá z diváka emoce laciným vršením "působivých" scén, naopak, kouzlo Otce na služební cestě tkví v pečlivé drobnohře s charaktery a citlivým pojetím těch opravdu emotivních scén (např. příjezd rodiny za otcem do pracovního lágru). Jako nitka se pak příběhem vine dospívání hlavního hrdiny, a to všechno drží pohromadě až překvapivě dobře.

Středa 20. července
DŮM K POVĚŠENÍ (Dom za vešanje, JUG/IT/VB, 142 min)

Tragicky laděný snímek o nelegálním obchodu s romskými dětmi. Dospívající Perhan nadaný výjimečnými telekinetickými schopnostmi žije v romské osadě se svou nemocnou sestrou Danirou, strýcem Merdžanem a babičkou Hatidžou. Perhan je zamilovaný do Azry a sní o tom, že se s ní jednou ožení. Chce zaplatit léčení své nemocné sestry a vzít si Azru za ženu, a tak se stává pravou rukou bohatého překupníka s dětmi Ahmeda, který unáší děti do Itálie a využívá je tam k různým zločinům. Perhan je sveden na cestu, která ničí jeho i všechny, na kterých mu záleží.

Čtvrtek 21. července
ŽIVOT JE ZÁZRAK (Život je čudo, Srbsko/FR, 154 min)

Tragikomický milostný příběh, odehrávající se v idylickém prostředí kopců na bosensko-srbském pomezí a začínající na počátku válečného konfliktu v roce 1992. - Inženýr Luka Djukič pochází z Bělehradu, ale nyní žije s vyšinutou manželkou Jadrankou a synem Milošem na opuštěném nádraží nedostavěné trati. Syn musí na vojnu a Jadranka uteče s maďarským cimbalistou. Ve válce se Miloš ocitne v bosenském zajetí a krajané přivedou Lukovi muslimskou ošetřovatelku Sabahu, aby ji vyměnil za syna. Jenže mezi věkově odlišnou dvojicí vzplane láska, a tak se všechno poněkud zkomplikuje...
VSTUPNÉ NA FILMY PŘEHLÍDKY ZDARMA

Pátek 22. července
PIRÁTI Z KARIBIKU-NA VLNÁCH PODIVNA (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides, USA, 137 min)

Johnny Depp se vrací ke své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním příběhu plném pravdy, zrady, mládí a odchodů. Když se Jack setká se ženou ze své minulosti (Penelope Cruz), není si jistý, zda jde o lásku nebo zda ho tato žena jen využívá, aby našla legendární Pramen mládí. Když ho donutí, aby vstoupil na palubu Queen Anne’s Revenge, lodi obávaného piráta Černovouse, Jack se ocitá v nečekaném dobrodružství, kde neví, koho se obávat více: Černovouse nebo ženy ze své minulosti.

Sobota 23. července
MR.NICE (Mr. Nice, VB/SP, 121 min)

Howard Marks, držitel oxfordského diplomu, ještě na univerzitě poznal příjemné účinky měkkých drog, a přestože se původně chtěl věnovat učitelské kariéře, vstoupí do lukrativnějšího byznysu. Ilegální dovoz marihuany je v šedesátých letech tak výnosný! Howard se brzy stane pašerákem mezinárodního renomé, což pochopitelně „zaujme“ mnohé úřady, a tak se bývalý učitel stává nejhledanějším britským občanem. Snímek, který je založen na skutečném příběhu Howarda Markse a jeho stejnojmenné knize, je komedií o muži, který příliš neví, co dělá, ale docela mu to vychází. Film získal cenu za nejlepší mužský herecký výkon na MFF v Edinburghu.

Neděle 24. července
PAŘBA V BANGOKU (The Hannover II, USA, 102 min)

Tentokrát jede známá čtveřice do exotického Thajska na Stuovu svatbu. Po nezapomenutelné rozlučce v Las Vegas nenechá Stu nic náhodě a naplánuje zcela bezpečnou, poklidnou pozdní snídani. Jenže ne všechno se vždy děje tak, jak se naplánuje. Co se stane ve Vegas, sice může zůstat ve Vegas, ale co se stane v Bangkoku, si nedokážete ani představit.

Úterý 26. července
JANA EYROVÁ (Jane Eyre, VB, 120 min)

Romantické drama. Charlotte Bronteová zpracovaná Cary Fukunagou s Miou Wasikowskou


Středa 27. července
WESTERNSTORY (ČR, 95 min)

S komedií WesternStory se do českého filmu vrací kolty proklatě nízko, kankán v zakouřeném saloonu a dokonce i legendární Vinnetou a Old Shatterhand. To, že půjde především o zábavu, naznačuje i jedna z hlavních postav filmu v podání Petra Vondráčka. Jeho švihácký kovboj a hlavní frajer WesternStory má téměř celý film obě ruce v gypsu..

Čtvrtek 28. července
LIDICE (ČR, 126 min)

Nový film Petra Nikolaeva s Karlem Rodenem a Zuzanou Bydžovskou v hlavních rolích. Příběh Lidic je příběhem obyčejných lidí, kteří se absurdní náhodou připletli do cesty "dějinám". Tvůrci nejdou cestou klasického válečného filmu, tragédii přiblíží skrz mezilidské vztahy, a to zejména lásku, která stojí na počátku celého příběhu.

Pátek 29. července
VODA PRO SLONY (Water For Elephants, USA, 120 min)

Výpravná romance z cirkusového prostředí 30. let minulého století o zakázané lásce, která se zrodí na magickém místě plném dobrodružství, zázraků a nebezpečí, vznikla podle celosvětového knižního bestselleru Sary Gruenové. Hlavní role ztvárnili držitelka Oscara Reese Witherspoon a hvězda ságy Stmívání Robert Pattinson.

Sobota 30. července
LONDÝNSKÝ GANGSTER (London Boulevard, USA/VB, 103 min)

Po třech letech strávených za mřížemi, Mitchel (Colin Farrell) opouští věznici s dobrými úmysly. Ale když potká starého přítele Billyho (Ben Chaplin), gangstera, který se zrovna ohlíží po nějaké práci, Mitchel se k němu připojí, výměnou za místo k bydlení. Když se znovu zaplete se svou minulostí, je vtažen do života Charlotty (Keira Knightley), filmové hvězdy která se schovává před hordou fotografů a reportérů. Přitahován její krásou a zranitelností, rychle se ujímá role jejího ochránce. Začínají spolu plánovat nový život v Los Angeles, ale plány jim zkříží gangový boss Gant. Mitchelovi je jasné, že před Gantovým hněvem není v bezpečí nikdo z jeho blízkých a rozhoduje se vyřešit věci mezi nimi jednou provždy.

Neděle 31. července
ZKUS MĚ ROZESMÁT (Just Go With It, USA, 116 min)

Komedie o plastickém chirurgovi , který chodí s mnohem mladší učitelkou ze školy a požádá svou věrnou asistentku, aby předstírala, že je jeho co nevidět bývalou manželkou, aby mu tak pomohla urovnat jednu neuváženou lež. Když se mu ale vymstí ještě několik dalších lží, vloží se do věci i její děti a všichni se společně vydávají na víkend na Havaji, který jim všem zcela změní život.

ELESDY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ELESDY --- 11:30:54 1.8.2011
CZTEKK: Karlínští cikáni jsou tam doma a ten randál, co dělají za plotem v parku je a vždycky bude. Tady je řeč o lidech v kině, a ti cikáni nejsou :-/
CZTEKK --- 11:28:09 1.8.2011
ELESDY: černý huby myslíš??? Joo ty si myslej že nás osvobodili.. :-/
ELESDY --- 11:03:59 1.8.2011
docela bezne tam chodej kreteni, ktery si celej film musej povidat a rusit uz tak dost utlumenej zvuk! zustante radsi doma.
CA_MILKA --- 21:32:46 18.7.2011
Na moje návrhy jít někam víc dozadu a nebýt v předních řadách nikdo nereagoval :/ , ale i tak se omlouvám ,aspoň za sebe, že jsme vám narušovali podívanou :-)
VOPICE --- 12:33:35 18.7.2011
CA_MILKA: mno jako celkem by jste si to zaslouzili.. priste se bezte ozrat krabicakama a na brko normal do parku nebo na rychtu a ne do kina kdyz se numite chovat potom :P
KATHRINA --- 11:22:54 18.7.2011
Jestli na Paula tak děkujem, byli ste docela otravný
CA_MILKA --- 10:56:43 16.7.2011
A dostanete brambůrky :-D Je to tam super, divím se že nás nevyhodily za ten bordel jakej jsme tam dělali.
ANIXA --- 19:13:49 7.7.2011
maybe...dix..