Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://www.binarstorm.ic.cz/picts/bbc/wonderlakde_v0_27_PREFINAL_netres.jpg

Multižánrový festival o 3 stage na přehradě Krásné u Šumperka

DNB Stage
Hard Stage
Techno Stage


WONDERLAKE -*- ŠUMPERK OPEN-AiR 2011

nenechte si ujít multižánrový festival o 3 stage na přehradě Krásné u Šumperka. Na té největší se potom zjeví dvě největší ikony České drumandbassové scény, přednesené špičkovým 20kW aparátem za doprovodu profesionálních Epileptic Vjs s exkluzivní video-show a podporou druhé multižánrové a třetí techno stage, kde vystoupí mimo jiné portugalský producent a Dj Deep aka noise. Hostovat tu budou Djs nepřeberného množství stylů, z krajů okolních i vzdálených v Krásném prostředí Šumperské přehrady.

K tomu samozřejmě dostatek svěžího občerstvení, fireshow a skvělé atmosféry.

==========================
Hlavní hosté:

=== SAYKO (www.sayko.org) [Main DNB stage]

SAYKO je jednou z takřka kultovních postav české d'n'b scény. Je jedním z nejdéle hrajících DJs u nás a stal se prakticky živoucí legendou Hraje už od roku 1992 a za tu dobu zahrál na stovkách akcí, od free akcí až po masovky s Kemalem, DJ Hype, LTJ Bukemem, Aphrodite, D-Bridge, Technical Itch či DieselBoy. Publikum si získal nejenom precizním mixováním, ale také obrovskou energií, která z jeho setů přímo srší a v neposlední řadě také originální muzikou, kterou hraje. Vládne krystalicky čistou mixovací technikou a zároveň je skvělým turntablistou. Jeho hlavní parketa je zatraceně tvrdý jungle, dává si ale i muzikální najazzlé kousky a nevynechává aní příbuzné styly jako breakbeat a hip hop.

Podle mnohých je právě on nejlepším drum'n'bassovým djem v Čechách, což prokázal také například ve výborných setech s nej českou dnb djkou Katchou back to back, které je oba maximálně nakopávají a především lidi baví! Tím ale jeho aktivity nekončí. Společně s bubeníkem Pavlem Fajtem mel společný projekt Autopilote a v nu-metalové sestavě Hraczki stal nejen za gramofony, ale mohly jste ho slyšet i zpívat. Dale pak produkuje svou vlastni muziku a venuje se s oblibou remixum ...... Sayko je živel, který nemá v ČR obdoby!


=== NO MONEY - C-PHONE (23) [Main DNB stage]

Dj´ingu se tedy věnuje od r.97, a samozřejmě nejradši hraje dnb a dále i breakbeat a dubstep. Co se dnb stylů týče, má rád hardstep, ale i klidnější dnb a také atmosferické, vokálové skladby. Jeho sety jsou různorodé, precizní, kořeněné vlastní produkcí a progresivními dubplaty mnoha světových producentů.

Je vlastníkem ochranné známky "Much Louder" pod kterou se produkují nejen akce, ale i exkluzivní dnb mixy jeho projektu No Money (C.phone & Limitedd), který byl zvolen nejúspěšnějsím dnb projektem roku 2007. Svoji krasojízdu pokračuje Dj C.phone pod pseudonymem No Money, s releasy na zahraničních labelech po boku světových jmen.


=== Deep aka Noise (Deep Noise Records) [Techno stage]

Vlastním jménem Pedro Caeiro Joaquim se narodil v Portugalsku a už jako teenager se rychle zapojil do rozvíjející se scény elektronické hudby a svůj první set zahrál již ve 14 letech. Ve 21 letech se stěhuje do Anglie, kde se oddává svým hudebním vášním, převážně Minimal techno, Tech house a Experimental techno. V následné dekádě cestuje, sbírá zkušenosti ze všech koutů elektronické hudby, tvoří remixy a experimentuje nejen s minimalistickými scénami.

==================
==================
BBC MAIN DNB STAGE [+ Epileptic Vjs Show]

SAYKO (23 | MOTIONBOOKING)
NO MONEY - C.PHONE (23 | MOTIONBOOKING)
IXTREMIST (DRTEK.cz)
DAFFY (DRTEK.cz)
DJ PS (XBASS.eu)
HOODY (Interfaceweb.cz)

==================
BBC Alternative Hard STAGE

KREDENC (Bashment bass foundation)
BiNARSTORM (BBC)
TECHNIK (BBC)
KWASAR
DUSHEK (BBC)
HARDCOLLAPS
WĚNEC

==================
XBASS TECHNO & HOUSE STAGE

DEEP NOISE (Deep noise records)
CRUISER (XBASS)
R-DIGY (XBaSS)
INK-FLO
HZÚ
TLAKER

Vstup 120,-

Akce za každého životu bezpečného počasí, spousta zastřešené plochy.
(Altány, stany, plachty, hospoda)

Stay tuned...

BINARSTORM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
IVQ --- 2:34:35 19.7.2011
prosimvas ktery z dju, puvodne prazak, studuje na zlinske filmove skole? priznal se mi k tomu sam minuly vikend, ale njk jsem se zapomnela zeptat na ID :/ delsi svetly vlasy, vic si uz nepamatuju...holt afterparty. fajn clovek, jeste bych ho chtela nekdy potkat, kdyz teda prebyva v nasi vesnici;D dix
MAXXB --- 15:11:43 10.7.2011
škoda ze tam neni maxxa ten šumperskej deephousefej nakladač..