Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Oslava Světového dne UFO a mimozemských civilizací v óčku na Karláku.

Drazí vesmířané!

příští sobotu 2. července proběhne po celém světě oslava Světového dne UFO a mimozemských civilizací. Tento den byl zvolen odhadem data slavné a dodnes diskutované havárie létajícího disku v roce 1947 v Roswellu Novém Mexiku, USA.

Abychom dostáli motta, že o2bar je neobyčejné místo, kde se neobyčejné věci dějí docela často a navíc tam lze nad ránem spatřit i dost mimozemšťanů, v tento svátek si jako lidstvo připom...eneme naše kořeny, které nejsou zavrtané pouze v naší matičce Zemi, ale mají výhonky i tam nahoře, Bůh ví kde! ve vesmíru...

Tento večer se budeme snažit přilákat naše mimozemské stvořitele, kteří byli kdysi dávno člověkem mylně považovány za Bohy...***********************PROGRAM*************************

- DJ DaHill zahraje pásmo filmové SciFi hudby.

- DJs Synaptik & Aitcher Clark budou pokračovat kosmoplochami a kosmobeaty.


- VJ PleiOne aka Vesmířan promítne mimozemské obrázky.

- Speciální AlienDrink za 45Kč, po kterém zezelenáte! Vypiji nejvíc drinků, budeš zvolen za čistokrevného mimozemšťana a dostaneš neidentifikovatelnou cenu!

- Před barem bude nainstalován EvoluCOM, prototyp zařízení pro usnadnění komunikace s mimozemskou civilizací.

- Kids Area 51 s kreslícím stolečkem - soutěž pro děti o nejkrásnějšího a nejošklivějšího mimozemšťana, ve které vyhrává každý!

- K dispozici budou stručné informační texty pro běžné pozemšťany, seznam kvalitních video-dokumentů k tématu mimozemských civilizací pro zapálené UFO huntery:)Váš UFo2 tým:)

http://worldufoday.com

SYNAPTIK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
WIL_M --- 7:50:34 30.6.2011
bohužel jsem mimo Prahu, ale přeji hezké blízké setkání!