Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.sunlab.cz

Sunlab & Gear music bar present multistyle evening. djs: Ytoř, Dežordžíny Tchobol, Shaffa54, Famine, Ice

line-up: 20:00-21:30 shaffa54 (house) 21:30-23:00 famine (techno&dnb) 23:00-00:30 ice (dubbreakstep) 00:30-02:00 ytor (techno&dnb) 02:00-03:30 Dežordžíny Tchobol (dnb&breakbeat&vodka)

ICESUNLAB
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ZANSQUARE --- 20:51:40 2.11.2008
rad bych přišel na nějakou sunlabácku akci, ale je toi pro mě bohužel dost z ruky a času mo neni.. ale uvidíme se ve wakatě! heya :)
ICESUNLAB --- 17:18:58 2.11.2008
Jak jsme již nedávno oznamovali, naše Sunlab company měla tu čest rozšířit kádr plejerů o jednoho velice ostříleného borce, DJe, producenta a řádného kaliče v jedné osobě, týpka, co si říká Dialect když se vyjadřuje technem a Ytoř, pokud má právě pod rukama nějaké drum´n´bassové pochutiny. A protože to není jentak ledajaký přírustek, bude nutné tuto skutečnost náležitě oslavit.
Příležitost se naskytla a tak si to dáme 14. listopadu v našem oblíbeném hudebním baru Gear na Foxhillu ve Vrchlabí. Hlavní host večera je znám, snad jen je na místě doplnit, že Dialecta na akci bohužel neuslyšíme, ale vše vynahradit s bicími a basou přijede Ytoř. Rádi tak poslechneme ten onen sekec sound který nám tu již letos zjara tenhle týpek servíroval ve výborném Comixu. Zbytek večera bude dochucen housovými beaty Shaffy54, techdnb mixem DJky Famine, nově dubbreakem v podání Iceho a nakonec ještě jednou novinkou, drum´n´bassový závěr akce, možná i s trochou porce breakbeatu, si střihne starý známý Dežordžíny Tchobol jehož to bude jediné vystoupení podnícené touto oslavnou příležitostí. Pestrost večera u Sunlabu tak přetrvává, zdar a sílu najdeš v Gearu :-)