Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

23 uživatelů půjde

hledání


IDC - Jah Rueben Mystic, Digitron Sound System

http://www.unitedforces.cz/cs/home.php?pg=1&d=13

International Dub Convention - prvni dil noveho serialu akci ze soucasne roots music z cele evropy. Tentokrat s Jah Rueben Mysticem (JAM/UK) a Digtron

Blíží se konec hlavní klubové sezóny a ještě než se počasí dostatečně umoudří a vyžene nás ven pod širé nebe, dovolujeme si vás pozvat na svůj před létem poslední klubový večer. Akce s názvem „International Dub Convention“ je zároveň první ze seriálu nepravidelných parties na nichž vám UFoD do budoucna hodlají představovat to nejlepší ze současné dubove kultury z celé evropy v tradičním konferenčním sound systemovém stylu. To vše bude probíhat v poctivém charakteru, na jaký již můžete být z našich akcí zvyklí. Vedle tradičního krámku s deskami labelu United Forces ale i mnoha dalších nebo Irie Up Magazínem tak nebude chybět ani tradičně posílený zvuk. K tomu je třeba oznámit, že tentokrát proběhne křest nových basovych boxů z vlastní dílny Roots'n'Future soundsystemu. Takže v sobotu 25.6. se bude Cross klub opět otřásat v základech a slabším povahám proto doporučujeme špunty do uší. Ať už máte v plánu cokoliv, tenhle večírek rozhodne stojí za to navštívit, předně vystoupí po našem boku jamajsko-britský zpěvák Jah Rueben Mystic, dále pak stálice a jeden ze základních kamenů chorvatského dubu Digitron Sound System a také naše brněnská spojka z Pawlač Zewls a Radio Bufera Crew, Jamal Rodriguez a Ramon Ramirez. A jelikož se snažíme vždy ukázat i to co se děje v našich luzích a hájích tak celou sestavu doplní pražský Echodelic.

Vice informaci a ukazky


WILD_A
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JARAFARI --- 19:59:29 26.6.2011
Včera to bylo výborný... Nádherně jsem si zablbnul :-) ...nejvíc mě bavil Digitron.. palec nahoru za celou akci! Děkuju..
RED_GORGON --- 14:00:58 21.6.2011
bude... mighty sounds d;)
JENEFER --- 13:50:12 21.6.2011
a nebude neco za mesic az budu v Cechach??