Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


www.yesclub.cz

DJS: Isaac Tucker (Spectrum live, UK), Uone (Beef rec., Aus), Danni B (Tickled Pink, Aus), Biodan (Roxy, Solstice rec., BioBull rec.), Slater (Tribal

TONIGHT IS THE NIGHT @ YES CLUB

24.6.2011 - 21.00 (free entry from 21.00 till 23.00, then 80,-)

DJS:
Isaac Tucker (Spectrum live, UK),
Uone (Beef rec., Aus),
Danni B (Tickled Pink, Aus),
Biodan (Roxy, Solstice rec., BioBull rec.),
Slater (Tribal Vision rec.),
Schwa (Shades of Gray, Beef rec.)

Yes! To bude mejdan až na krev!

V pražském Yes klubu se chystá velká noc se třemi zahraničními jmény. Z Anglie přiletí člen kapely Spektrum. Z Austrálie dorazí dva djs a celý line up doplní 3 djs z Prahy. Připravte se na dlouho a divokou noc!

Jako hlavní host se představí Isaac Tucker, který je členem známé anglické kapely Spektrum. Na svém kontě mají např. masivní hit "Kinda New". Tento track zremixovali Tiefschwarz a hráli ho djs jako Armand Van Helden, dj Hell a mnoho dalších. Isaac vystoupí v Praze po prvé!

Ewan Scott aka Uone se věnuje djingu více než 10 let a navíc je i hodně aktivní producent. V Austrálii pořádá vlastní festival Strawberry Field a je hodně propojený s pořadateli festivalu Rainbow Serpent. Určitě je to jeden z nejaktivnějších djs a promotérů v Melbourne a pro jeho vyytíženost je velmi obtížné ho vůbec zabookovat.

Danni B se svým skvělým citem pro hudbu a taneční parket rychle stala jednou z nejžádanějších djanes v Austrálii. Má skvělý vkus a pokavaď budete v Melbourne, tak si určitě nenechte ujít její party Tickled Pink, která je hodně rozjetá.

Celý line up doplní pražská trojice Biodan, Slater a Schwa, které není asi potřeba nejak zdlouhavě představovat a společně již mnokrát vystupovali. Brány Yes klubu se otevřou ve 21.00 a až do 23.00 bude vstup zdarma. Poté vás bude stát vlezné příjemných 80 kaček. Vstup je na vlastní nebezpečí, protože na tomto mejdanu se bude pařit až do úplného konce! Komu to bude málo, tak bude moct pokračovat na after party v Le Clanu. House party až na krev! Yes!


Dj Isaac Tucker (Spectrum live, UK) http://www.youtube.com/watch?v=wZYgLNt1Jdg&feature=related Dj Uone (Beef rec., Aus) http://www.soundcloud.com/uone Dj Danni B (Tickled Pink, Aus) http://www.residentadvisor.net/dj/dannib

SCHWA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SCHWA --- 17:38:54 17.6.2011
za letak nadavejte bodovi :)

ale mejdan to bude dobrej!
ALI --- 17:02:07 17.6.2011
toje zase letak... navic ukradena krev z dextera
MEX --- 15:57:26 17.6.2011
taky SF :/
__PEAT --- 15:17:42 17.6.2011
dik za pozvani, ale jedem na soundfeer