Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

16 uživatelů půjde

hledání


http://www.facebook.com/event.php?eid=231454120204990

small festival with good atmosphere, people, music & coffee

MUAH! Festival
23. 7. 2011Vážení přátelé,

přijměte pozvání na naši open-air premiéru. MUAH vinyl & t-shirt shop ve spolupráci s Café Sklenick a Letní scénou Medlánky připravují na sobotu 23. července MUAH! FESTIVAL.

Co čekat? Ti z vás, kteří navštěvujete večírky v Café Sklenick, kteří chodíte na Magion i ti, kteří nás "pouze" znáte, vy všichni dobře víte, že si dáváme na věcech záležet. Chceme, aby se vám u nás líbilo! Zapojíme kávovar, bar vybavíme drinky, na které jste zvyklí a vnitřek i okolí medláneckého partystanu zkrášlíme tak, aby vznikl prostor, kde vás to bude bavit od sobotního odpoledne do nedělního rána.

K tomu nám dopomáhej hezké počasí! O hudbu je postaráno. Celý program načne v době, kdy nad vašimi hlavami budou kroužit větroně, rezidentka a ideová manažerka perly v programu Café Sklenick - večírku Sounds Good - DJane FALUJAH. Ta umíchá vstupní koktejl dubu a house a připraví půdu pro čtyřhodinový blok, patřící pražské crew Eclectica. BLUE, TALL a LIMYTH v DJských i live setech zahrají od klasického downtempa po ty nejfuturističtější londýnské undergroundové formy lámané muziky. Slovenský dj RAFO pak začne ladit atmosféru směrem disco/detroit/deephouse. Osvědčené hitovky i nový materiál po nějaké době opět Brnu představí pražští POPPER-C. A pak? Šest hodin toho nejkvalitnějšího deephouse, písničky během kterých neodejdete z parketu! Do Brna se vrací djs, kteří se narodili s recordbagem - SEVENSOL & BENDER z německého labelu Kann, se kterými se protančíme do nedělního rána.
LINEUP:
14-16 Falujah
16-20 Eclectica Showcase – Blue, Tall, Limyth
20-23 Rafo /SK
23-00 Popper-C live
00-06 Sevensol & Bender /DE


DOPRAVA:
bus č. 41 a 71 – zastávka Medlánky
noční rozjezd č. 90
festivalové taxi
stojany na kola jsou
auto nechte doma :-)


VSTUPNÉ:
100 CzK
předprodej: Café Sklenick, Minimon, Sklenick On Air @ Hansen
(vstupenka v předprodeji obsahuje kupon na kávu zdarma a button Muah)


+ gril
+ Club-Maté
+ posezení
+ atmosféra


♥♥♥
MUAH!, Café Sklenick, Letní scéna Medlánky, Anymade Std., Chernobyl, Magion, Musikfarben, Minimon, Popular, Kann, Eclectica, Spaceboss.net, Resident Advisor ...CLICK_JOE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.