Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


http://basstafidli.net/party-mismas18

Tradiční Bassta fidli stage na diy festivalu Mišmaš. Dva vzácné hosty doprovodíja šohajé z Bassta fidli krů.YZ (Yumiko, Deus ex Machina) /JP

"YZ" - projekt Žanety a.k.a. djane Deus Ex Machiny, v němž byla k hudební spolupráci přizvána zpěvačkou Yumiko - legendou japonských Papaya Paranoia. Toto uskupení působí od roku 2008. "YZ" si zahrály v pražském klubu Rock Café, Paláci Akropolis na oslavách 10 let sdružení CIANT, opakovaně v klubu Cross, na Bulvě Fabule v klubu Roxy a také v Chapeau Rouge při "výhradně" holčičí akci :). Také se představily na zámku v Letovicích na uměleckém soireé. Od dubna 2009 se sice toto duo musí prozatím obejít bez vj-ky, ale zato s nimi již jako stálý člen vystupuje KENYA, hráč na šamisen - japonský lidový nástroj. Takto se již úspešně představili v klubu Roxy a také v příjemné pražské hospůdce "Modrá Vopice". * Aktuálně djane Deus Ex Machina hraje set smíchaný především z dubstepu, electrodubu, breakcoru a je nazván "Čtyři roční období". Padesátiminutový set namíchaný na motivy Vivaldiho "Čtvera ročních období" vás nejprve vtáhne do podzimních melancholických nálad dubu, zimních mrazivých basů dubstepu, jarního probuzení při barvitých tónech hlasu Yumiko a letního parného večera za malebného zpěvu ptáků.

Future Sound of Petržalka /SK

Víte jaká hudba bude “in” když jednou hip hop vyjde z módy? Co bude v mecce hip hopu v Petržalce poslouchat tamní mládež? FSOP to ví! Do módy přijde starobylé 8bit electro disco, staré analogové zvuky, rap vymění zle nahrané útržky opilých individuí, divné věty z televize a populární se stane samplování starých socpopových desek. FSOP je hlavně live act projekt, koncerty hraje zásadně z hardware nástrojů bez použití notebooku, živé vystoupení doprovází šílený tanec “antigogo” tanečníka, tak jako to bude v módě cca v roce 2020. Zatím největší úspěch je vystoupení na pražském Sperm festivalu.

PUKPUK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.