Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

38 uživatelů půjde

hledání


chill, ambient, ethno, psychedelic, forest, goa

Kdesi v hlubinách lidské mysli v nejtemnějších a nejneprostupnějších hvozdech vyrůstá z nitra matky země magická mýtina. Ukrývá místo kde je možné spočinout a načerpat síly, nebo se vydat ještě dál a sestoupit do posvátné podzemní jeskyně, kde leží uprostřed krápníkového jezera třpytivý a velmi vzácný lotosový květ. Skryt všem zrakům. Dechem rozkvétá. Spojení s lotosem je zároveň splynutím se všemi drahami propojujícími zemi i všechny vnitřní a vnější vesmíry.Cesta k znovuobjevení však nebude dlážděna jednotvárnou mozaikou.Její jednotlivé díly budou postupně skládány od jednodužších až po složitější.

Naši společnou cestu otevře šamanský kruh, nástroje všech kontinentů se propojí, zazní souzvuk indiánských bubnů, hangu, indického sitáru, africké kory a kouzelných písní. Pomůže nám oddělit se od naší každodenní reality a navázat na kořeny starých civilizací a projít bránou klidu.

Se sluncem klesajícím k obzoru zažehnou se posvátné ohně, a počátek našeho společného putování nás vyprovodí huronští válečníci se svými oslavnými písněmi, které doprovodí rytmy šamanských bubnů. Skupina Improvizace pohladí naši duši a připraví ji na další cestu jen co slunce klesně níže a zapálíme posvátné ohně. Shivanam zahraje s posledními paprsky prvního dne a rozezní naše nitro v tajemném mezičasí se statisticky nejčastějším výskytem zázraků.. Bude to propojení všech kontinentů skrze hudbu v jeden celek.

Chilloutové putování potrvá dva dny a dvě noci. První noc bude ve znamení poklidného rozjezdu směrem k tradiční domorodé hudbě - celkově tedy Ethno, a v pozdější době pak různých ethnofůzí. Během druhé noci již s každou další hvězdou na obloze stoupne také rychlost vibrací a vyzvedne nás na samou hranici psytrance, goa a forestových přesahů. Jako průvodci udržující naše vědomí ve stálesměřované posloupnosti zazáří tito zkušení světlonoši:

Live Acts:

Shivanam

Shivatrance

Miroslav Forman (LI)

Sukulent (Cz)

Dead Dog

Optimistic orchestra (Cz)

Improvizace (Cz)
DJs:
Kashmir(Hedonix),

Mihail (Elemental crew/ Cz),

Kryzka (Cz),

Mirin (Valachian Tribe),

I-One (Shivatrance),

Kubis(Shivatrance),

Jirik (ShivaCrew),

Sagus (Mysticsound/Sk)


Průvodci našeho vizuálního vnímání a splývání bude odborný dekoračně umělecký team + LandArt :

Kashmir&Alisa, Elemental, ShivaDeco, IVQ...

Hmatové vnímání můžete rozpouštěť při nejrůznějších workshopech, šamanském bubnování, Výroba a hraní na píštaly,Jóga, Shiatsu, Sypání mandaly, výroba keramiky, a samozřejmě při tanci...

Čich vám omámí čerstvá vůně lesů, potoka a plápolajícího dřeva, santalové tyčinky a další a chuťové buňky se samy rozplynou při podání navibrovaných vegetariánských a veganských pokrmů.

O další rozměr vjemů se postará Tearoom a bary.

!!! POZOR !!! na miste nejsou chatky , ale je moznost postavit si zde stan, takze stany a spacáky sebou


ENG: "Somewhere in the depths of the Human Mind, in the darkest and most secluded deep Forests, from the Heart of Mother Earth grows Magical Meadow. It hides a place where it´s either possible to Rest and draw Power or go beyond power and step into the underground Sacred Cavern. Here in the middle of the Stalactite Lagoon floats a brilliant and very rare Lotus Bloom. Hidden from all Eyes. It Blossoms by Breath. Uniting with the Lotus means at the same time uniting with all lines connecting the Earth and all inner and outer Universes. However, the Way to the rediscovery shall not be paved by monotonous Mosaic. Its Pieces will be put together step by step from the simple to the more complex. The shamanic circle shall open our Path, instruments from all continents interconnected; a Harmony of Indian Drums and Sitar, Hang and African Kora; and Magic Songs all around shall be heard. It will help us to separate ourselves from our everyday Reality and relink with the Roots of Ancient Civilizations and pass through the Gate of Peace. Sacred Fires will be emblazoned with the Sun descending to the Horizon, and Huron Warriors will see us off at the beginning of our Wayfaring with their glorifying Chants, they shall be accompanied by the rhythms of Shamanic Drums. As group Improvisations stroke our Soul and prepares it for the Further Way. Shivanam will play with the last rays of the Sun and resounds our inner island in mysterious inter-time with frequent occurrence of Miracles. It will be a Connection of all continents through the Music in One Whole. The Chilled out Wandering takes two days and two Nights. The first Night shall be a token of restful take off, with traditional native music, ethno and diverse ethno-fusions. During the second Night with every other star in the sky the speed of vibrations rising they lift us together, to the Border of a Trance State with goa and forest psytrance. Guides, who will uphold our consciousness, always directed to Success, these Light keepers shall shine: "mapa ZDE

SHKRK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DNF --- 15:37:33 18.7.2011
Tak jako obvykle moje fotky naposledy :) Ale i tak jsem dost spechal :) Link klidne sdilejte kde chcete.
https://picasaweb.google.com/ppetak/Chillout3
RASTAFA --- 23:21:08 13.7.2011
prosím o foto, geniálního výkonu ve stoje na hlavě ? zaznamenal to někdo pro budoucí generace ? i tak čepici dolů :)
RODRIGO_ --- 21:18:05 10.7.2011
domino ve dřevěné krabičce v čajce bylo Peťáka
SHKRK --- 21:40:28 8.7.2011
ztraty a nalezy:
draci domino
stribrny oteviraci nuz
SAGUS --- 18:42:29 6.7.2011
martina: co by to prosimta bolo za dja keby svojim setom ludi uspal? :)) .. no hlavne je, ze si sa nezblaznila ;)
HALANDER --- 14:00:46 6.7.2011
pro mě to teda bylo slabý, měla jsem možnost zažít jen sobotu, ale i tak nic moc, když to porovnám s předchozím chilloutem, tak bych čekala více živé hudby i v druhém dnu. Sobota mi připadala co se týče hudby velmi ochuzená, nejvíce se mi líbil DJ, který začal hrát hned ze začátku. jinak mi to připadalo jako dojezd smažek... soráč těm, který to vidí jinak. a proboha, kterej kretén hrál ve 4 h ráno (nadranní nedělí) VZKAZ PRO Něj: NAUČ SE HRÁT A NEBO RADĚJI NEHRAJ VŮBEC!!! TVOJE HUDBA MI NEDALA SPÁT, MYSLELA JSEM, ŽE SE ZBLÁZNÍM A MUSELA PROTO PŘEDČANĚ OPUSTIT FEST

martina
PROPHETX7 --- 20:01:26 4.7.2011
díky, bylo to super, těším se na další ročník!
CREEPAS --- 18:26:08 4.7.2011
Moc super i po druhém dni :)
ELEMENTAL --- 10:11:16 4.7.2011
diky pratele . ... bylo to fajn
SLAPPY --- 21:24:59 3.7.2011
skvele! fakt pohoda :)
WOUK --- 20:50:46 3.7.2011
moc povedene, diky :)
RODRIGO_ --- 18:40:55 3.7.2011
Akce je za náma, všem mockrát díky, házejte fotky :)
I_ONE --- 18:33:46 3.7.2011
Přátelé...ti co bohužel nedorazili uvidí brzy fotky a dokumenty z axe. Byla opravdu SUPER - a veliký dík patří všem so se podíleli...:)
A velký závazek do příštího roku..:)
Ommm.
_BENNY --- 8:32:07 3.7.2011
ano!
CREEPAS --- 13:53:02 2.7.2011
Akce je super
RASTAFA --- 12:26:13 2.7.2011
kabely mám s sebou
volejte support available if possible :)
777136616

Axička je pořádně vypečená večer to bude žůžoidní ;)
KERRAY --- 12:24:00 2.7.2011
NEUROSPONGE: vida, nejsme sami komu nestartuje auto...
DIDGENAUT --- 11:37:44 2.7.2011
a to jsem ani nezmínil to nejdůležitější - tu práci, kterou to tam dalo vybudovat. Velký respekt k tomu, jak hezky to tam vytvořili