Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Fotografický projekt na podporu revitalizace
bývalé industriální zóny Kladno

Vážení přátelé,

Srdečně si Vás dovolujeme pozvat k účasti na projektu "Kladno Night Light Jam 2011". Jedná se o večení až noční sešlost pro fotografy různé úrovně zkušeností i zaměření. Cílem této akce je nechat se inspirovat neobvyklostí prostorů, které bývalá kladenská industrální zóna nabízí a pomocí netradičně ztvárněné fotografie podpořit informovanost a zaujatost pro toto místo.

Zvlášní a na Kladně dosud nerealizovanou atmosféru bude vytvářet sada světelných zvýraznění bývalých, dnes už nefunkčních objektů oceláren, které tak vytvoří inspiraci pro barevnou industriální fotografii. Autoři, jež se akce zúčastní, se tak stanou individuálními pozorovateli ve společném prostoru, a jejich nejlepší práce budou s jejich souhlasem vybrány a zařazeny do následné společné výstavy věnované tomuto místu.

Ačkoli v současné době probíhá několik diskuzí na téma budoucnosti tohoto odumírajícího a nevyužitého prostoru, a městský magistrát se snaží budováním naučných stezek zlepšit dostupnost a informovanost o historii bývalých oceláren, rozvinutější koncepce této obrovské, dnes chátrající plochy chybí.

Ti z nás, kteří tato místa znají a pravidelně za účelem fotografie navštěvují, vnímají, jak se doslova před očima mění. I proto je naším záměrem opět rozvířit debaty o jeho budoucnosti, připomenout memento dob minulých, pomoci vzniknout a podpořit něco nového, kreativního a zajímavého.

Za organizační tým uvítáme jakékoli podněty a nápady, pomoc s technickým zajištěním a samozřejmě hojnou účast a širokou informovanost všech ostatních.

Václav Homolka & Johann von Wyxen

Tel.: +420 604111909
Tel.: +49 1608984551

SAHOO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SAHOO --- 14:17:57 12.6.2011
http://tinyurl.com/6cfyghr >> v prubehu odpoledne v techto mistech.
SAHOO --- 23:17:54 6.6.2011
Pripadni zajemci prosim o PM ohledne detailu / srazu apod.