Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://www.chapeaurouge.cz


Beef records, Arcade Night a Chapeau Rouge uvádí:
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀

► NICONE (Stil Vor Talent, Bar 25, Berlin)
with Dj Schwa (Shades of Gray, Beef) & Ark (Arcade Night)Nicone aka Alexander Gerlach se pohybuje na taneční scéně více než 15 let. S jeho druhým a přísně tajným projektem, který nemůžeme zveřejnit, si získal uznání po celém světě a společně si zahráli na obřích festivalech jako Love Parade, Time Warp a Fusion. Projekt Nicone vznikl v roce 2007 jako neobvyklé spojení hudby a módy pod jednou hlavičkou. Lexy totiž není pouze nadaný muzikant ale je i zručný designer a s Helenou Kapidzic navrhují nejrůznější střihy oblečení v pravém Berlínském stylu.Nicone si jako hudební projekt získal respekt díky novým postupům v kompozici minimalistických house skladeb, které jsou určeny pro ty nejrozjetější párty, ale přitom zůstávají stále undergroundové a originální. Nicone rád experimentuje s vokály a živými nástroji z různých etnických menšin. Z jeho tracků můžeme slyšet nejrůznější balkánské trubky a trumpety, vliv španělského flamenca a nebo cikánské gipsy dechovky.
Nicone vydává skladby a remixy na legendárním labelu Bar 25, který patří stejnojmenému berlínskému klubu. V Bar 25 je Nicone rezidentní Deejay a my doufáme, že se brzy dočká znovuotevření. Dále Nicone vydává na labelu Olivera Koletzkiho – Stil Vor Talent a česko-australském Beef records.
Přijďte 5. Července do klubu Chapeau Rouge v samotném centru staré Prahy a nechte se pohltit zvukem berlínské elektronické muziky v podání jednoho z nejlepších tamních Deejay‘s.
O support se postará Dj Schwa, majitel značky Beef records, a Dj Ark z Chapeau Rouge


ARK3R
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ARK3R --- 19:13:15 10.6.2011
kontakt s lidma je tam k nezaplaceni :)) ..

PSYKUK --- 11:00:15 7.6.2011
nj, v sapicku to jede, ten zvuk! :)