Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.knifest.cz/

První ročník nožířského festivalu spojeného s prodejní výstavou a burzou nožů, nožířských materiálů, nástrojů, strojů a vybavení kováren

Vážení přátelé!
Dovolujeme si vás pozvat na první ročník nožířského festivalu Knifest, spojeného s prodejní výstavou a burzou nožů, nožířských materiálů, nástrojů, strojů a vybavení kováren, který se koná v Masečíně u Prahy první víkend před začátkem letních prázdnin. Tato akce by měla být směsí ukázek řemeslného umění kovářů a výrobců chladných zbraní, přátelského setkání a kvalitní zábavy. Neminou vás jedinečné soutěže, semináře, experimentální tavba, občerstvení a zábava. Každý kdo má zájem se účastnit nebo vytvořit součást programu, byť jen nápadem, je vítán. Fantazii se meze nekladou.
K dispozici je ohromný prostor zasazený do krásné přírody, kousíček nad Štěchovicemi nedaleko Slapské přehrady. Disponuje kvalitním zázemím jak pro vystavující, tak pro předvedení umu kovářů, soutěže, živou hudbu a volnou zábavu. To vše i v případě nepřízně počasí. Jen krytý prostor pro kováře má cca 240 metrů čtverečních. Výstavní plocha téměř 800! Tedy rozloha pro příjemnou zábavu, v prostoru, kde se nikdo nemusí bát tlačenic u stolů. Ubytování je možné buď ve vlastním stanu zcela zdarma na louce areálu, v erárním vojenském stanu či v některém z blízkých hotelů či penzionů.
Na internetových stránkách www.knifest.cz najdete veškeré potřebné informace.
Těšíme se na vaši účast!

GOTIK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GOTIK --- 0:12:25 4.6.2011