Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


https://www.facebook.com/#!/event.php?eid=200957229947218

Ckrono (Bass Squad, ITA)
Side9000 (Meanbucket/Owntempo Rec, CZ)
Embryo (Splash! SK)
Trusty (Ty Vole, CZ)
7Ape (Loud Noises, UK)
Tuco, Qui
První rok labelu Meanbucket byl nabouchaný releasy od lidí jako Tvyks, Tuco, Naifian, Ethix, Dryman a Side9000, nebyla ani chvilka klidu!

Naše producenty jsme spojili se světově uznávanými remixéry, aby se jejich EP a singly dostali do globálního podvědomí, právě díky popularitě daných remixérů. Na první rok by se dalo řící, že se to povedlo více než dobře díky lidem jako Nick Catchdub z Fool's Gold společně s Proper Villains, avantgardní písničkář a super producent Jason Forrest aka Dj Donna Summer z Nightshifters, bass mistr So Shifty, z Planet Mu to byl Chrissy Murderbot, pařížský ghettař Big Dope P, slovenští Bad Mojo a Embryo a nakonec i DJ Edgar s nefalšovanou chutí Brazílie. Myslíme si, že kvalita, kterou Vám nabízíme, se může bez problému rovnat s každým uznávaným labelem venku!

Lidi z labelu sice nejsou Češi, ale cítí se býti pyšní při pomoci zviditelnit Prahu a lidi, kteří se snaží o to samé co oni, na mezinárodním hudebním poli. Však je můžete právě díky jejich snaze vidět pravidelně na stránkách uznávaných hudebních on-line magazínů jako BLEEP, RCRD LBL, XLR8R nebo třeba Discobelle.

To vše je důvod, proč Vás zveme s námi oslavit těchto úžasných 12 měsíců a to v baru NoD, v Pátek 3. Června.

Sezvali jsme partu místních a ne úplně místních talentů, kteří nám pomohli tento label vybudovat!

50kc

Garage, Ghetto, House, Moombahton, Dubstep, Hip hop


Meanbucket's first year as a label has been a busy one with releases from Tvyks, Tuco, Naifian, Ethix, Dryman and Side9000, really there hasn't been a quiet moment!

As well as our roster, we have teamed up with some of the finest remixers around to bring you a succession of Ep's and singles that hold their weight on a global scale. As far as first years go, this one has been pretty special with remix collaborations from Fools Gold's Chief Nick Catchdubs alongside Propper Villains, avant-garde singer song writer/super producer Jason Forrest aka Dj Donna Summer, big n bashy bass masters So Shifty, Planet Mu's man of the moment Chrissy Muderbot, parisian ghetto extordanaire Big Dope P, slovak's Bad Mojo & Embryo and jeting across the atlantic to give you a real taste of Brazil, with Rio's Dj Edgar.
We like to think the quality we have given you can punch weight with any established label out there!

The guys behind the label may not be Czech but with the roster's music regularly featured in major online and print publications such as BLEEP, RCRD LBL, XLR8R and Discobelle as well as having regualr plays across radio shows and blogs worldwide they feel proud to be helping put Prague on the map and supporting other underground artists who are doing the same.

That's why we are inviting you to celebrate twelve glorious months with us at NOD bar on Friday the 3rd of June.

We have have rallied up a troop of local and not so local talent who have all had a part in building this label with us!

SIDE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.