Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


http://www.myspace.com/bezhranic

MÁTE PROBLÉM S HRANICEMI? BARTOŠKA, NEBO VAŠÁRYOVÁ? MY! ČERSTVÁ UMĚNÍ: DIVADLO, AUDIOVISUAL, HUDBA, POEZIE A JINÉ. KULTURNÍ KOOPERACE, NEASI. APEL!

BON VOYAGE // Line-up


IMPROLIGA:
http://www.improliga.cz, http://www.zezapasu.improliga.cz


Divadlo nebo sport? Vysoká či nízká kultura? Prostě Theatresport! Hráči improvizují na Vaše témata. Vy sami můžete do improvizací zasahovat! Je to organický celek ohraničený mantinely a píšťalkou. Pravidla vznikla v Quebecu a k nám do ČR se dostala z Paříže už před osmi lety. Po celé ČR je přibližně 10 týmů, které spolu zápasí.


AKKAMIAU:
http://www.myspace.com/akkamiau
Akkamiau je audio vizuální projekt Lenky Kočišové a Lenky Žampachové, doplněný performancí Pavly Kislerové. Po hudební stránce je snažně melodickou kakafonií vln a křivek syntezátoru Korg a zpěvu našeptávající snově romantické příběhy. Fatální zvukové kulisy proudí krajinou lo-fi chilly lolly pop music doprovázené videoprojekcí a akcí.


MARTIN DUŠEK
Režisér Martin Dušek studoval FSV UK obor žurnalistika a FAMU Dokument. A natočil celovečerní film Poustevna, Das ist Paradies, který zvítězil na MFDF Jihlava 2007 a Mufíme si pomáhat (2005). Dnes promítaný film je lovestory pana Skleničky a obřího kráčejícího velkorypadla. Strávili spolu krásných 20 let. Ale teď jsou oba na odstřel.


JIŘÍ CHARVÁT:
http://www.chladnouhlavu.cz
Růžinu jevil vonný vzdech. Vojtěch Chládek se vydává na nelehkou cestu vstříc vlastní sexualitě. Autorské čtení / stand-up comedy / sit-down comedy. Mladý zhrzený básník, prozaik a kreslíř se sklony k úzkostné poruše osobnosti. Narozen mlhavého březnového dopoledne 1984 v České Lípě hlavičkou napřed. Ve čtyřech letech se naučil číst a pohybovat nozdrami pouze silou vůle. Mezi jeho koníčky patří zpěv ve vaně, noční procházky a sebetrýzeň. Nesnáší aroganci a hemeroidy a neumí jíst grapefruit.


JAKUB REPICKÝ/CRAWLING CHAOS
Študent informatiky z Humenného. Písaniu sa venuje vo voľnom čase, prevažne v internetovom priestore: http://pismak.cz, http://citanie.madness.sk. Zde: autorský prednes stručného prierezu jeho tvorby za posledné štyri roky. Jedná sa o básne, interpretačne viac-menej otvorené, dôraz na asociáciu, sen, ale občas aj triviálnu expresiu, miestami kostnatý formalizmus...


KATEŘINA BÍLKOVÁ
Film, který byl vytvořen na přijímací řízení na FAMU. Jako dobrovolnice ve sdružení Okamžik se rozhodla zužitkovat svoje postřehy a využít svou klientku Kamilu, aby se pokusila zprostředkovat pohled jedné nevidomé dívky. Film má tři části: zvukovou, vizuální a bonus Kamčin videoklip. Všechny materiály byly pořízeny Kamilou (tedy fotky a video).


DUROSHIK:
http://www.myspace.com/theabsurdone
K hudobnej produkcii Duroshik pričuchol už za mladého veku, keď bol členom lokálne úspešného ska/reggae zoskupenia z Bratislavy s názvom Mäso-údeniny. S dočasným ukončením pôsobenia tohto zoskupenia však vyvstala otázka ďalšej sebarealizácie a tak prišiel na radu detský sen o tom, že sa stane dídžejom. Využil rastúceho potenciálu hudobného štýlu dubstep/grime, ktorého korene sú v UK a spojil ho s explozívnym zápalom pre túto hudbu. Doteraz je vďačný za ponúknuté miesto v spriatelenom soundsysteme One-off Rockers a prostredníctvom nich šíri takzvané subs and dubs medzi ľudí.+ moderátoři: Kateřina Bílková, Peter Harmanoš

ROELOVER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
EWENICA --- 18:56:44 1.11.2008
kazdopadne to bylo fajne, zustala jsem s kamosem (ne rimmer_em) na prvnich 5 veci (dyl jsme nemohli pobyt), libilo/nelibilo bylo 3/2 :o) a penizek ni casu jsme nelitovali - takze diky i my
EWENICA --- 18:47:28 1.11.2008
ja jsem si rikala, ze to cele vypada nyxacky :o)
ROELOVER --- 18:46:47 1.11.2008
.. jo
EWENICA --- 18:43:39 1.11.2008
vy jste to jako organizovali, ze dekujes?
ROELOVER --- 8:55:26 1.11.2008
jo, vsimli jsme si - az po vlozeni
kazdopadne diky ,)
EWENICA --- 0:33:27 1.11.2008
Zucastnili jsme se jeste ja a rimmer_ (http://www.chladnouhlavu.cz) :o))) ale tak nejak jsem tu udalost vlozila separe :o))