Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Zastávka Dalečín aneb FESTIVAL NA HRADBÁCH

http://www.zastavkadalecin.cz/

Festival na pomoc dětem v dětském domově ve Vilšanech na Zakarpatské Ukrajině zprostředkovanou sdružením Bodaj, o.s.

http://www.bodaj.com

Hudební festival pořádá obec Dalečín ve spolupráci s Občanským sdružením Tranzistory (pro rozvoj kultury na Bystřicku, více na www.tranzistory.cz) a Bodaj, o.s. Pražská nezisková organizace Bodaj prostřednictvím dobrovolníků naplňuje poslání, jehož cílem je všestranné zkvalitnění služeb a zlepšení života dětí v ústavech sociální péče na Ukrajině. Usiluje o prosazení práva dětí a mládeže na důstojný život v důstojných podmínkách. Svou činností získává materiální i finanční prostředky, které putují na pomoc zdravým ale i mentálně postiženým dětěm (více na www.bodaj.com).
Vystupující hudební skupiny se honoráře zřekly, aby mohl být výtěžek z festivalu prostřednictvím Bodaj, o.s. poskytnut Dětskému domovu ve Vilšanech na Ukrajině. I vy se můžete zapojit a společně s námi dětem pomoci. Vítaný je jakýkoliv finanční dar poskytnutý při příležitosti konání festivalu v místě nebo na OÚ Dalečín, popřípadě jiná forma pomoci po domluvě na e-mailu dvorakolda2@seznam.cz nebo pavel.dalecin@seznam.cz. Pokud se koncertu nezúčastníte a přesto chcete pomoci, nejjednodušším způsobem je zakoupit si vstupenku symbolicky. Za jakoukoli podporu předem děkujeme.
„Bodaj“ znamená ukrajinsky „kéž by“. Kéž bychom napomohli v ukrajinských dětských domovech. Kéž by dětí, které potřebují pomoc ostatních lidí, bylo co nejméně.
Slunce v duši. (rk)


PŘEDPRODEJ:
Dalečín, Jimramov, Bystřice nad Pernštejnem, Nové Město na Moravě, Žďár nad Sázavou, Kunštát, Polička, Brno, Praha. Více informací naleznete na http://www.zastavkadalecin.cz/

Cena v předprodeji: 160Kč, na místě 200Kč.

TYCZKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.