Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


Něco dobrého jídla a pití na oslavu osmnácté přežité zimy.

Datum na občance se opět přiblížilo a bylo rozhodnuto, že tato událost musí být náležitě oslavena dobrým jídlem, pitím a příjemnou společností. Jídlo a pití zařídím, společnost už je na vás. Na zahrádce sousedící s mým doupětem bude rozdmýchána výheň pod grillem, na který budou následně naloženy kusy masa, jakožto i zeleniny a oplísněných sýrů. Jídlo bude nabídnuto jako oběť bohům a následně zkonzumováno a zapito množstvím nealkoholických nápojů, popřípadě menším objemem piva. Máte-li někdo zájem se podílet na této bohůmlibé činnosti, určitě se zastavte, i kdyby jen na pár minut. Vítány jsou jakékoliv obětiny v podobě jídla či pití, nejcennějším přínosem však hlavně bude vaše přítomnost.Organizátor si vyhrazuje právo v případě špatného počasí či malé účasti změnit datum, další vhodný den připadá na 3. nebo 4.6. Grillovat za deště se nedá, účast se vyřeší operativně. Nic nebrání grillovat nadvakrát. Předem upozorňuji, že nepůjde o opíjecí se akci, tudíž se zde bude vyskytovat naprosté minimum alkoholu. Pokud si někdo rád k jídlu otevře lahev piva, budiž, ale žádám vás, aby jste se zdrželi výraznější konzumace.

RAHUF
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RAHUF --- 0:35:09 21.5.2011
totally. všem díky moc za účast, bylo to super :)
BE_BE --- 0:19:27 21.5.2011
was awesome. x)
RAHUF --- 22:20:20 18.5.2011
Tak koukám, že jsme se předběžně sešli v poměrně hojném počtu, což je pozitivní :) počasí také vypadá příznivě, takže budeme doufat v milost vyšších sil, aby vydrželo.

Zároveň bych vás ještě jednou požádal, zda by jste, pokud budete moci, přinesli také nějakou drobnost - jídla a pití snad bude dost i pro větší společnost, na druhou něco navíc či nějaká pochutina v podobě koláče nebo něčeho podobného se určitě neztratí.

Sraz a dopravu bych vyřešil asi následovně - hlavní vlna bude v 16:00 na Kobylisích dole v metru, tam si vás dojdu vyzvednout. Kdo přijde později, bude buď v metru vyzvednut, nebo s trochou štěstí dojde sám - vystoupí z metra na Střelničnou (tedy na druhou stranu než do DDM), projde po levé straně veliké zelené budovy Katastrálního úřadu a bude vyhlížet dům na druhém pravém rohu.
AMBERAN --- 14:14:40 18.5.2011
Kdyz skoncim v praci brzy, pojedu na Bezkrali. Kdyz skoncim pozde, prijdu, ale pozde :-D
ZURG --- 19:09:48 15.5.2011
To zní skvěle, přijdu =)
SIALA --- 13:38:19 13.5.2011
Zlatí ještě ti to nepotvrdím...ten den má narozeniny otec...ale uvidím jestli bude doma a zda mě pustí =)
TYRAEL --- 1:46:13 13.5.2011
Gratuluju, přijdu.
BE_BE --- 22:46:24 12.5.2011
First!