Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


http://www.fler.cz/zbozi/sitotiskova-dilna-v-klubovne-1699415

Sobotní celodenní kurz sítotisku pro začátečníky a mírně pokročilé s možností vyrobit si šablonu s vlastní grafikou!!!

Tentorkát se sítotisková dílna uskuteční v jedinečném prostoru Dejvické Klubovny (ulice Generála Píky, bez č.p. roh s ulicí Gymnasijní, bývalá školka se zahrádkou)

Další z řady kurzů pro začátečníky i mírně pokročilé, kteří se chtějí seznámit s progresivní technikou sítotisku, s jejími širokými možnostmi uplatnění při vlastní tvorbě, práci nebo i např. ve výtvarném vzdělávání... Niní máte NOVĚ v rámci kurzu možnost si donést vlastní grafiku, kterou si na místě budete moct zkopírovat na síto a natisknout na trička/tašky/etc... nebo si vyberete z nabídky našich předloh...

Každý účastník si může připravit vlastní síto s motivem formátu A4. Dílna je určená všem věkovým kategoriím (10+) a ocení ji všichni tvůrčí lidé, kteří se chtějí naučit něco nového a zajímavého :)

Program dílny - seznámení s technikou sítotisku: 6ti hodinový program obsahuje: - teoretický úvod do sítotisku (historie, technika, ukázky, textové materiály) - ukázka výroby šablony fotocestou - názorná ukázka možností tisku - ukázka přípravy podkladů pro tisk - každý účastník si vyrobí fotocestou vlastní šablonu z vlastních podkladů, které si zkopíruje na síto a následně experimentuje s tiskem (např. na trička, tašky, plátno apod.) nebo si může šablonu vyrobit technikou přímé malby na síto.

- k dispozici je i řada předem připravených sít s různými motivy - individuální přístup ke každému účastníkovi

Jak se na dílnu připravit:

- podklady pro tisk donést na flashdisku (formáty JPG, Ai, PDF, CDR etc..) v podobě: bitmapa - černobílý obraz s vysokým kontrastem (např. fotografie), nebo vektorový/křivkový obraz (např. text, grafika). Je možné mi grafiku poslat předem na fler poštu ke konzultaci a drobné předtiskové úpravě. Grafiku připravujte s tím, že to co bude černé se bude tisknout (jakoukoliv barvou). Bitmapovou grafiku (foto) před zkopírováním na síto převedeme na rastr.

- doporučuji pracovní oděv (mikinu, kalhoty) práce s barvou je nebezpečná :)

- vezměte si trička, mikiny, tašky, plátna atd. na potisk (nejlépe bavlněné, nebo jiné přírodní materiály...) Něco tají bude na místě k odkoupení.

- vše ostatní bude k mání na místě

Rezervace: přihlásit se můžete přes stránku www.fler.cz/mutagen.
Dílna se bude konat ve sobotu 21.5. od 10:30 do 17:30 v Dejvické Klubovně , ul. Generála Píky, Praha 6 - Dejvice (bez č.p. roh s ulicí Gymnasijní, bývalá školka se zahrádkou). Maximální počet účastníků 15 osob. Účastnický poplatek je třeba uhradit nejpozději 3 dny předem na mé číslo účtu: 78-1826770217/0100 (KB) a zaslat mi do flér pošty zprávu o uhrazení .)

Veškeré Vaše dotazy posílejte do pošty, rád Vám je zodpovím .)

Martin Dufek

linky:
www.kredenc.org
www.fler.cz/mutagen
www.klubovna.povalec.cz

MUTAGEN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VERSATILLE --- 11:38:37 20.5.2011
Dá se přihlásit, i když nejsem registrovaná na Fler?
V3S --- 15:47:13 18.5.2011
skoda toho terminu, budem na biu ...
ZAZIVMETRU --- 19:55:58 16.5.2011
Já se chci zeptat, kolik kůsů si za těch 450,- můžu potisknout? Díky za odpověď
SASI --- 13:55:12 15.5.2011
Chci se zeptat,kolik je účastnický poplatek?:)