Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


http://www.fler.cz/zbozi/sitotiskova-dilna-rozsirena-vol-6-1678225

Kurz sítotisku pro začátečníky a mírně pokročilé s možností vyrobit si šablonu s vlastní grafikou

Další z řady kurzů pro začátečníky, kteří se chtějí seznámit s progresivní technikou sítotisku, s jejími širokými možnostmi uplatnění při vlastní tvorbě, práci nebo i např. ve výtvarném vzdělávání... Niní máte NOVĚ v rámci kurzu možnost si donést vlastní grafiku, kterou si na místě budete moct zkopírovat na síto a natisknout na trička/tašky/etc... nebo si vyberete z nabídky našich předloh... Dílna je určená všem věkovým kategoriím (10+) a ocení ji všichni tvůrčí lidé, kteří se chtějí naučit něco nového a zajímavého :)

Seznámení s technikou sítotisku: 5ti hodinový program obsahuje: - teoretický úvod do sítotisku (historie, technika, ukázky, textové materiály) - ukázka výroby šablony fotocestou - názorná ukázka možností tisku - každý účastník si vyrobí vlastní šablonu z vlastních podkladů, které si zkopíruje na síto a následně experimentuje s tiskem (např. na trička, tašky, plátno apod.)

- k dispozici je i řada předem připravených sít s různými motivy - individuální přístup ke každému účastníkovi

Jak se na dílnu připravit:

- podklady pro tisk donést na flashdisku (formáty JPG, Ai, PDF, CDR etc..) v podobě: černobílý obraz s vysokým kontrastem, ideálně vektorový/křivkový obraz. Je možné mi grafiku poslat předem na fler poštu ke konzultaci a předtiskové úpravě. Grafiku připravujte s tím, že to co bude černé se bude tisknout (jakoukoliv barvou).

- doporučuji pracovní oděv (mikinu, kalhoty) práce s barvou je nebezpečná :)

- vezměte si trička, mikiny, tašky, plátna atd. na potisk (nejlépe bavlněné, nebo jiné přírodní materiály...) Něco málo budu mít i na místě k odkoupení.

- vše ostatní bude k mání na místě

Dílna se bude konat ve čtvrtek 12.5. od 17:00 do 22:00 ve studiu Kredenc, Čechova 34, Praha 7 - Letná (z Letenského náměstí směrem ke Stromovce). Maximální počet účastníků 6 osob.

Veškeré Vaše dotazy ohledně kurzu posílejte do pošty, rád Vám je zodpovím .)

Martin Dufek

MUTAGEN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MUTAGEN --- 9:54:02 12.5.2011
INFLUENZA: ces víkend plánujeme akci 21.5. v dejvické klubovně...
MUTAGEN --- 21:51:44 10.5.2011
KAPER: nikdy není pozdě :) je ještě pár míst, můžeš se přihlásit přez link: http://www.fler.cz/zbozi/sitotiskova-dilna-rozsirena-vol-6-1678225 nebo mi napiš do pošty (nick MUTAGEN)
KAPER --- 17:45:22 10.5.2011
je este volno , vim ze us je asi hodn pozde
INFLUENZA --- 21:59:00 9.5.2011
skoda ze to nieje cez vikend:/