Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.anthologyofoptimism.com

Východiskem pro inscenaci Antologie optimismu autorského tandemu Pieter De Buysser - Jacob Wren byl dopis začínající touto větou: Antologie optimismu je předběžnou oslavou kritického optimismu, který, jak nesměle doufáme, v jednadvacátém století posílí. Tato zpráva byla rozeslána spisovatelům, umělcům, myslitelům, vědcům, politikům, businessmanům a dalším lidem po celém světě mimo jiné i v České republice s žádostí o odpověď. Osobním příspěvkem k tématu optimismu mohlo být cokoli – fotografie, hudební skladba či hmotný předmět, text, malba či kresba, film i video či cokoli doposud nečekaného.

Jacob Wren a Pieter de Buysser ve své hře na hranici přednášky čerpají z odpovědí, které získali. Ty vytváří rámec pro vlastní úvahy o optimismu i rozvíjení reflexí o tom, jak by optimismus mohl skutečně fungovat v našem současném světě.


ZVEME DIVÁKY K ÚČASTI!

Sníte o lepších zítřcích? Jste rození optimisté? Máte chuť spoluvytvářet divadelní hru? Zašlete nám svůj příspěvek na téma optimismus. Vybrané texty se stanou součástí představení.

Své příspěvky zasílejte na kontaktní adresy uvedené v přiloženém dopise od tvůrců (Dokument ke stažení ve formátu pdf naleznete níže.)[ Divadlo Archa - Centrum pro současné scénické umění ]

http://www.archatheatre.cz/cz/menu/program/10052011day.html

http://www.facebook.com/DivadloArcha#!/event.php?eid=118649794882540

event_attached_file

PEP0
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.