Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

13 uživatelů půjde

hledání


Noc plná aktuálních žánrů jako tropical bass, uk funky, moombahton a mnoho jiných.Hudba se neustále vyvíjí. Před pár lety nám britské dancehally přinesly novinku zvanou UK funky, ve které byly slyšet ozvěny aktuálních trendů na celém světě... Můžeme jmenovat kuduro, kwaito, socu,cumbii, nebo třeba nově i moomabhton, všechny tyto styly mají několik společných jmenovatelů. Slovy Buraka Som Sistema: "It's raw. It's sexual." Tropical bass je škatulka kam lze zařadit leccos. Na populárním blogu generationbass se potkávají producenti z celého světa.
U nás je prozatím jen několik málo pionýrů zaobírajících se těmito trendy a hned čtyři z nich vystoupí ve čtvrtek 12.5. dole v klubu Cross.
DJ Babylon Rocka, známý především z reggae a dancehall scény, je jedním z prvních, kdo se vrhnul na moobahton a moombahcore a tyto styly jistě uspokojivě odprezentuje.
DJ Denoir do svých setů komponuje cokoliv nového a kvalitního, co se zrovna naskytne. Tentokrát naservíruje porci UK funky a UK garage obohacenou o cumbii i kwaito.
DJ DSCDRMR, brněnský bouřlivák, naservíruje svoji houseovou smršť notně okořeněnou ingerdiencemi z celého světa.
DJ Snowlion ukáže, co dokáží reggae MC's v UK funky rytmu a čekat se dají i excesy k soce a jiným šílenostem.
Zkrátka COCO DISCO bude noc, která u nás nemá obdoby!

http://soundcloud.com/dscdrmr
http://soundcloud.com/denoir
http://soundcloud.com/dj-babylon-rocker
http://www.mixcloud.com/Snowlion/
www.crossclub.cz

WENOUSH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.