Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.male-vinohradske.com/repertoar/index.php?hra=30

Jsme tu všichni? Je zle“ jede k nám Revizor!!!

Pozor, jede k nám Revizor!!! Inkognito!!! Není s ním žádná legrace! Ten nám zvedne mandle! Před časem řídil celý resort! Z něho má vítr i parlament!!! S ministrem hraje karty, k panovníkovi jezdí.. Má uši - moc tenký! A hlavně nos!!! Před nikým si nebere servítky!!! Raději si všichni zameťte před vlastním prahem! Najednou strčí hlavu do dveří: „A tady vás mám, milánkové!" - Hrůza! Je to velký zvíře a nic mu neunikne! To by mohlo vzít moc škaredej konec!!!

Fenomenální oslava lidské hlouposti z pera geniálního ruského autora, který ani 158 let po své smrti nezemřel. Gogol žije! Přijďte se přesvědčit, že obyčejný zázrak je mnohem silnější než neobyčejný lidský omyl.

Režie: Jiří Ondra
Hrají: P. Pochop, V. Jopek, J. Wiesner j.h., H. Mathauserová, M. Hodinářová
Kostýmy a výprava: Kateřina Kroupová

MADLENKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
OVERDRIVE --- 18:07:03 30.5.2011
MADLENKA: sakra, ted jsem si na*l do boticek. zjistil jsem, ze mam v kapse kilo. a nemam kde vzit. takze dnes zkoncim uklizenim pokoje, kerej to stejne potrebuje. tak se omlouvam, keep updatin'zastavim se, mam to zarohem
MADLENKA --- 17:49:18 30.5.2011
OVERDRIVE: těšíme se na tebe :)
OVERDRIVE --- 22:28:56 29.5.2011
zejtra? no jako pokusim se a asi to dam. Male Vinohradske je dobrej andros. Devcatko s mozkem mohlo byt delsi, ale nenudil jsem se. Zkusime Gogola, pac to je hodne jina kava. Foto odrazuje, ale uvidime.