Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

18 uživatelů půjde

hledání


http://angelsolstice-fest.blogspot.com/

Industrial/Electro/Ambient/EBM Festival

ANGEL SOLSTICE - Cyberpunk Ritual
18.6.2011 - Galerie Arcus, Peníkov u Českého RudolceANGEL SOLSTICE - Cyberpunk Ritual

ANGEL SOLSTICE TRAILER

Jeden z pomyslných vrcholů letošní festivalové sezóny se pro příznivce kvalitní elektroniky a industriálu odehraje v toxickou mlhovinou zastřené lokaci jihočeského Peníkova. Prostory galerie Arcus, respektive přilehlé, a pro účely performancí vhodně upravené stodoly, se stanou dočasnou základnou pro mystické oslavy zmutovaných zvuků a vizuálních přeludů. Období slunovratu je takové události obzvláště nakloněné.Až z exotického Slovenska zavítají matadoři tamní EBM scény TERMINAL STATE. Ti nám za pomoci výkoné reprosoustavy dají pocítit syntetické vjemy mechanických modulací černých děr z připravované a dlouho očekávané novinky Illegal Space Activity. Ta by měla vyjít letos na podzim u respektovaného kanadského labelu Electro Aggression Records. Tvorba TS se na jedné straně přidržuje osvědčených schémat EBM definovaných v 90.letech minulého století, na straně druhé však přichází s precizní zvukovou alchymií a soundem poplatným současným trendům a světové úrovni industrial IDM. Oddosobněné struktury pulsující vesmírem jsou štvané metalickým hlasem vyřazené jednotky palubního počítače a glitchované frekvence navozují tu správnou cyberpunkovou nepohodu.
TERMINAL STATE na MySpaceEskalující hluk, zběsilá robotická rytmika, surovost zrezivělého železa a oblaka slévarenského dýmu. To vše coby zátiší k šikům dělníků nastupujících noční směnu v Metropolisu. I to jsou atributy šumperského komanda AKIMBO, které taktéž přijalo pozvání narušit zdánlivou letní idylku České Kanady. Produkce Moravanů je nekompromisní industriální nátěr v nejlepší tradici kombinace elektronických manipulací za využití akustických vlastností kovu. Dehumanizační elegie umocňuje težkotonážní kytarový masiv a výsledkem je energií prodchnutá zvuková apokalypsa v níž se pánové nepokrytě vyžívají. Právě absolutní nasazení dělá z Akimbo jeden z nejlepších domácích live actů.
AKIMBO na MySpaceNahlédnout do hlubin nejen jihlavského zásvětí nám silou sonického okultismu nechají maskované entity tajuplného sdružení TÁBOR RADOSTI. Živá prezentace materiálu z aktuálního, v pořadí již čtvrtého alba Agartta, je příslibem velkolepých průniků makro a mikrokosmických souvislostí. Šamanský potenciál těchto dark ambientních mistrů je stále více sycen repetitivní rytmikou z útrob neprobádaných oblastí lidského podvědomí, a tím si zcela podmaňuje své posluchače. Špičkové originální video je v případě TR standardem a zároveň nedílnou součástí jejich surealisticko-psychedelického představení. Orwelovské vize jsou stále více podrobovány diktátu Nového Řádu těchto záhadných čarodějů.
TÁBOR RADOSTI HomepageOpuštěné kontinenty neznámých planet, mezigalaktické střety barbarských civilizací, hrůza osamocení v mrazivých temnotách prostoru a technologický Armageddon. To jsou některé z inspiračních zdrojů pražského audiovizuálního projektu CONAMARE CHAOS. Zvuková východiska tvorby můžeme hledat v převážně ambientním pojetí produkce, prodchnutém cyklickými tempy a harshovými beaty. Jimi prostupují organicky působící plochy a určují ráz zvukových krajin osídlených mimozemskými formami. Netradičně pojatá projekce zvyšuje psychoaktivní účinek CCH a vtahuje nás do středu dosud netušených událostí z druhé strany Mléčné dráhy. Pokud jste si někdy přáli stát se součástí kosmické adventury, s CCH máte šanci!
CONAMARE CHAOS na MySpaceAtmosférické eskapády tribal ambientu a electro world beatu jsou poznávacím znamením pro československou kolaboraci APOPHYSIA v podání producentů p67k a ChrisXX. Uvolněné pojetí jejich hudby je umožněno pestrou škálou stylových rejstříků od minimalu, downtempa až po zásadní ovlivnění klasickou elektronikou. Součástí hudebních konceptů dvojice jsou spolupráce s různými vokalistkami, a jedna z nich - Olga Alexandrovna vystoupí s projektem i na Angel Solstice. Po stále aktuálním EP After the War připravuje APOPHYSIA debutové album.
APOPHYSIA na MySpace

Před vystoupením živých projektů navnadí uši návštěvníků svým setem DJ KNÜPPEL AUS DEM SACK z Běloruska. Jako VJ crew se představí SPEERSPITZE z Rakouska.
DJ KNÜPPEL AUS DEM SACK na MySpace
SPEERSPITZE Homepage

Vstupné zatím ještě není určeno ale bude maximálně do 200,-. Deatily ohledně lokace na stránkách GALERIE ARCUS


MXL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GULDUR --- 12:23:06 16.6.2011
Zdarec, nechystáte se někdo vzít auto z Prahy na Angel Solstice? Mám 3-4 pasážery lačné přispět na benzín .)
MXL --- 9:55:44 7.6.2011
hmm, a v ramci konspirace opet zmena...nas zdroj byl spatne informovan. Tohle napsal poradatel Roman:

Jeee Michale, ted sem precet ten prispevek na
NYXu. No to musim dementovat: Jidlo bude -
moznosti: na miste, prijede chlapik a bude tam
delat gyrosy. 2 km, Cesky Rudolec, dve hospudky.
Nejak do jedenacti, kdyz nekdo prijede pres den,
muze tam, dobre tam vari, vecir samozrejme z akce
asi sotva a taky zaviraj. Ale jelikoz kapelky
zacnou po setmeni, bude docela dost casu se
najist, ak teda nekdo nerad gyros. No a nejblizsi
prodejna potravin otevrena 8-18 po-ne je Flop ve
Slavonicich (8 km) - spis pro abstinujici
motoristy, ja vim, ale je. :-) Takze jidlo s sebou tak max. na snidani. :-)
MXL --- 17:26:24 6.6.2011
...takze aktualni info: cena vstupneho je nakonec stanovena na hodne ferovych 150 korun...Dalsi vec je, ze bude lepsi dorazit se zasobou jidla, protoze nikde v okoli neni moznost zakoupit...k dispozici bude ohniste a alkoholu pry dostatek :)
MARURA --- 16:52:03 1.6.2011
MXL: urcite, neboj;) a divoky kocky tam pobihaj po lesich;)
MXL --- 13:44:31 1.6.2011
MARURA: ..jj, kocky to ja rad...doufam, ze jich tam bude nejmin patnact a vic nez patnactilety ;)
MARURA --- 12:33:26 1.6.2011
MXL: a hlavne kocky! Na penikove je jich ruzne se promenujici pocet (cca 15 ) a je to tam tak nejak jejich uzemi. Obyvatele a majitele statku by byli hodne smutny kdyby nektere neco stalo.
OVERDRIVE --- 18:52:56 24.5.2011
tyvoe, ze bych po dlooooouhe dobe nekam prisel prevlecenej za cyberpunkera? ;]]]]]]
pokusim se ukazat se...
CARMELKAX --- 21:07:00 23.4.2011
nee,pro dobrmana:) ale já ho na akce ani do hospod netahám,takže buď mám vždycky hlídání,nebo na akci nejdu,pes je přednější
MXL --- 16:53:40 22.4.2011
CARMELKAX: ...hlídání pro psa...to jako Duffyho? :) Ale myslim, ze tam pejsek problem nebude, jestli nezere lidi teda...
CARMELKAX --- 16:21:54 22.4.2011
no,uvidím:) pokud budu mít hlídání na psa,začnu o tom uvažovat :D
MXL --- 15:36:41 22.4.2011
SYNTHIE: ...dokonce svatá! :)
SYNTHIE --- 15:31:35 22.4.2011
toto je asi povinnost, že?