Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


strom
Djs:
LIXX & CLIVE (SK)
IM CYBER
Stantha
Eska
M.Pete

----------------------------------------------------------------------------------------------------

DnB Fever crew si pro Vás na pátek 22.4.2011 připravila Dnbfever night, noc temných, tvrdých ale i "deepověji" lazených beatů a melodií. Hosty, kterými jsou slovenští djs LIXX & CLIVE a první dáma českého drum and bassu IM CYBER, jsme vybrali záměrně kvůli jejich hudebnímu vkusu. Umí zahrát jak temně a tvrdě, tak i něco z deepu, rozhodně Vás ale svými mixy dostanou zcela do "příběhu".

Z domácí crew DNB Fever, která se postará o support Eska, Stantha a M.Pete.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Profily DJs:

DJ LIXX
dvojnásobný držitel ocenění "Najlepší slovenský DJ roku" (2008/2009) v anketě Slovak Drum&Bass Awards a autor a moderátor pravidelné dnb show Signail_FM na Rádiu_FM. Více informací na http://www.djlixx.com/

DJ CLIVE
Má nasvědomí slovenskou klubovou noc Bass v Prievidzy, která se teší již 61. pokračování. V létě jste jej mohli slyšet na festivalu Let It Roll, pro který namíchal Let it Roll Promo Mix. Sety a více informací http://www.facebook.com/clivednb

IM CYBER
Netřeba příliš představovat českému publiku, ale i tak. Její styl se dá popsat jako "deep, dark and dirty". To proto, že se skládá převážně z deepových atmosfér, ale i tvrdších rytmů. IM Cyber dlouhou dobu brázdila česko-slovenské i zahraniční kluby coby členka Shadowbox crew, před více jak šesti lety se stala rezidentkou noci Bush v klubu Roxy a také se starala o veleznámou klubovou noc TAKE CONTROL.

Takže tedy 22.4.2011 doražte do klubu Matrix na pořádnej Drum´n´Bass a to jen za 40 Kč,- do 22:00 a po 22:00 za 80,-. Těšíme se na Vás !!!!


Line-up bude doplněn brzy...

MPETE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DECKER --- 22:25:04 21.4.2011
Ajaj, škoda, musim bejt v sobotu dopoledne fresh na rodinou barbeque, takže to nedám. Ať se to vyvede!
WACLOSH --- 13:18:31 20.4.2011
luxusní lajnap