Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.pigfest.cz/

Pig Fest, největší svátek elektronické hudby v západních Čechách, ohlašuje nejzásadnější přelom ve své historii. Stává se dvoudenním festivalem!S prasátky nyní můžete prožít celý dlouhý báječný víkend. Další pokračování, se šťastným pořadovým číslem třináct, ponese titul Wonderful Weekend a odehraje se 24. a 25. října 2008 v plzeňském kulturním domě Peklo. Páteční večer se ponese v rytmu DNB, zatímco sobota bude patřit technu.

Party bude skutečně ve velkém stylu. Dorazí například DJ Aphrodite, legenda zlámaných beatů, jehož hudba zazněla například ve filmu Human Traffic. Skladbu Stalker si můžete připomenout v následujícím odkaze. Poslech jen na vlastní nebezpečí. Pamatujte, že Aphrodite dokáže i Haré Krišnu proměnit v ostrýho hocha :) http://www.youtube.com/watch?v=cBeMo4uOnbI&feature=related .

Našlápnutá bude i techno stage. Za gramce se postaví mimo jiné Tom Macoye aka Ortin Cam, jedna z největších producentských nadějí současné scény. Ať už sám nebo spolu s DJ Cavem doslova chrlí jednu desku za druhou a pravidelně vystupuje na všech zásadních techno akcích po celém světe. Na svědomí má i hymnu k I Love Techno z roku 2006, jednomu z největších festivalů, který se koná každoročně v belgickém Flanders Expo s návštěvností okolo 30 tisíc lidí http://www.youtube.com/watch?v=QqAXz7GQ7w0

Z ostrova, který má k pivu stejně tak blízko jako naše domovina, z Irska, dorazí DJ Clodagh. Slečna, kterou si před dvěma lety vybral jako předskokanku pro své turné samotný Carl Cox, to dokáže na pódiu pěkně rozbalit. O tom se přesvědčili nejen návštěvníci Apokylypsy, po kterých házela svršky http://www.youtube.com/watch?v=YpGWfauSDnI&feature=related, ale i Sister Bliss z Faithless, která prohlásila, že Clodagh je učiněné party animal. Měla tím snad na mysli prase? :-D

Příznivce tvrdšího kalibru potěší DJ Arcane, německý hard techno specialista, který se už na Pig Festu představil. Během tří let, které uplynuly od jeho posledního plzeňského vystoupení nezahálel, což dokazuje i fakt, že se v současné době řadí mezi přední evropské hard techno producenty. Jeho tracky hraje např. Sven Wittekind, Robert Natus či DJ Rush.

Od bratrů z východu dorazí stálice slovenského techna DJ Boss a z jungle domova pak Philip TBC nebo Dj Pixie.

Díky spolupráci s Dj obchodem, který na Pig Festu předvede většinu svých produktů, bude k vidění nebývalé množství světelné techniky a vizuálních efektů. Firma oba večery vnímá jako přehlídku toho, co vše dokáže svým klientům zajistit a věřte, že toho je opravdu hodně. Pro představu uveďme, že ve srovnání s minulými díly bude show zhruba dvakrát tak velká. Zlepší se i kvalita zvuku, použita bude čerstvě zakoupená aparatura EAW. Všechny prostor Pekla budou nádherně vyzdobeny. Připraveny jsou mimo jiné nové dekorace, barevné nasvícení či výstava soch. O bezchybnou čistotu se postará celý tým lidí. Jako bonus opět čerstvé ovoce zdarma a další vychytávky.

Připravte se ke startu, milá prasátka. Raketa brzy odstartuje a ani v Houstnu nedokážou odhadnout, kam až doletí.

Love, Peace, Pig…

ENTER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GHIVERAN --- 21:59:48 22.10.2008
kdybych nemusel byt v Pze urcite bych se ukazal v Plzni ;)
OPRAH --- 14:47:42 22.10.2008
jejej, jen skoda, ze je to v plzni a ze uz na ten vikend neco mam.. ale diky za pozvani.)
MUCKER --- 14:26:05 22.10.2008
jo super, má to jenom 2 chyby - neni to elektro a neni to na žižkově. jinak uřčo super akce :D