Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


http://www.behprozivot.cz/

Běh pro život je již tradiční série nesoutěžních charitativních běhů. Letos slaví své již čtvrté narozeniny a má před sebou zatím největší cíl – vybr

Celý výtěžek z tohoto projektu daruje Nadační fond Tesco na zajištění domácí péče pro onkologicky nemocné děti. Cílem je získat na dva roky minimálně 3 500 000 korun, aby 160 dětí mohlo zůstat během své nemoci v domácí péči. Domácí péči pro tyto děti zajišťuje Nadační fond dětské onkologie Krtek.
 
Letošní ročník Běhu pro život se koná celkem v sedmi městech České republiky – v Brně, Ostravě, Pardubicích, Plzni a v Praze, nově též v Českých Budějovicích a  Ústí nad Labem. Akce se mohou zúčastnit nejen lidé všech věkových kategorií, ale i různé fyzické kondice. Není podmínkou běžet, ale zúčastnit se. Svou účastí na bězích přispějete na zajištění domácí péče malých pacientů a vyjádříte s nimi solidaritu. Současně uděláte i něco pro sebe a své zdraví. Chůze a běh jsou pro lidské tělo nejpřirozenějšími pohyby a napomáhají prevenci a léčbě řady onemocnění.
 
Trasy běhů jsou navrženy tak, aby je zvládl každý. Čtyřkilometrovou trasu můžete proběhnout, stejně tak jako projít krok za krokem příjemnou procházkou, s kočárkem, čtyřnohým přítelem, celou rodinou nebo přáteli. Celou akci bude doprovázet zábavní program včetně hudby a atrakcí pro děti, jako jsou maxitrampolína, horolezecká stěna nebo nafukovací hrad. Navíc každý zaregistrovaný běžec obdrží originální tričko Běhu pro život, startovní číslo, medaili a dárečky, které potěší.
 
V minulých letech jsme běželi pro život již celkem 3krát. V různých městech České republiky se akce zúčastnilo 15 715 běžců a na dobročinné účely jsme vybrali 5 524 266 Kč. Tyto úspěchy nám i letos pomohou podpořit naši patroni z řad mediálně známých osobností.Věříme, že se s námi do běhu zapojíte i vy!
 
 
Děkujeme všem, kteří se rozhodnete s námi pomáhat!

_LUCI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.