Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


http://gamecon.cz

Víkendová akce pro všechny příznivce nepočítačových her - deskovky, RPG, larpy, wargaming, venkovní a společenské hry a mnohé další, pohodová atmosfér

Dlouhé roky byl Gamecon pouze mistrovstvím v DrD. Dlouhé roky byl Gamecon zábavou jen pro úzkou skupinu fanoušků RPG her. Není to však tak dlouho, kdy se vše změnilo!

Venkovní hry a komorní larpy, deskovky a karetní hry, wargaming a společenské hry, otevřená hraní RPG i mistrovství v DrD - to vše je už dva roky rovnocenou náplní Gameconu, akce, která je otevřená všem, co se chtějí bavit, co si chtějí odpočinout, co chtějí strávit příjemný víkend ve společnosti starých nebo nových přátel. Nemusí vás zajímat vše, co Gamecon nabízí, protože všeho je dostatek pro všechny!

Dovoluji si vás proto úplně všechny na letošní Gamecon pozvat. Rozhodně to bude stát za to! Vstup na akci samotnou je zdarma a placený je pouze program, který je kapacitně omezen*, nejste-li si tedy jistí co všechno vás zajímá, nemáte důvod váhat!

* především otevřená RPG a komorní larpy (+placené ubytování, spacáky či pokoje)

SIRIEN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SIRIEN --- 16:39:38 9.6.2011
průběžné dotazy pls sem: [ O CONech před CONy a o CONech po CONech ] , jinak registrace by měla běžet v rámci dnů
AREX --- 14:04:37 3.6.2011
Nevite nekdo, jak to vypada s prihlasami na netu ? Jedu letos poprve, tak nevim jak to chodi, ale rad bych se prihlasil predem.