Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


KVASNIK AND SNOWLION - ELECTRONIC LIVE JAM - OD VOZU PO KOZU

Tento pátek bude HUS23 ve znamení pokusů a experimentů. Dva producenti spojí své síly a pomocí kontrolerů a různých udělátek spustí jam podivných zvuků a melodií.
KVASNIK je britský producent českého původu, který dlouhodobě setrvává v našich luzích a hájích. Produkci se již věnuje pěkných pár let. Jeho prvotní doménou byl drum'n'bass a dodnes je patrné, že zde má kořeny. Jeho zvuková vytříbenost a koncepční preciznost se ovšem neusídlila jenom v jedné škatulce. KVASNIK čile experimentuje s mnoha jinými žánry; respektive experimentuje s hudbou bez ohledu na jakékoli žánry. Pro ty, kdož sledují jeho vývoj, je poslední dobou radostí pozorovat jeho stále se rozšiřující záběr.
SNOWLION je producent, jehož klíčovým heslem je experiment. Experiment je pokus, experiment se nemusí povést, experiment je možno hnát až do extrému, experimentovat je zábava. Přes počáteční žánrovou zařazenost ke stylům, jako je dubstep, dub-techno, noise, ambient aj. pokročil k dalším a dalším metám, takže není jisté, co z něj vlastně vypadne.
Nutno zdůraznit, že v pátek se nedočkáme čiré podoby dvou těchto producentů, nýbrž jejich unikátního střetu, který vyústí v bůhvíco.
Tedy v pátek to bude hudebně od vozu po kozu...
A třešničkou na dortu bude uk funky/tropical set....

WENOUSH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.