Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

19 uživatelů půjde

hledání


www.musicclubvezeni.cz

SONIC AREA & DEPRIVATION CHAMBER Live!!! Entry free.Francouzský projekt Sonic Area zasvěceným netřeba příliš představovat, vždyť jeho kořeny sahají do poloviny 90.let a je spjat s kultovním labelem Audiotrauma. V ČR jsme ho již mohli vidět a slyšet během pražského vystoupení s Punish Yourself, také na Moravském Industriálním Festivalu v Olomouci nebo při další povedené akci v metropoli, loni na podzim. Producent Arnaud Coeffic, který za Sonic Area stojí, je zároveň vokalistou spřízněných Chrysalide, kteří se ovšem zabývají odlišnou verzí elektronického teroru. Hudba SA je lehce eklektická, a proto v ní uslyšíte fůzi experimentální elektroniky, noise a industrial, ambient, trip-hop i dubstep. Všechno v prvotřídním provedení, které právem definuje Sonic Area na špičku současné evropské elektroniky.

SONIC AREA na MYSPACE

Domácí Deprivation Chamber se prezentuje klidnější zvukovou produkcí, jíž vévodí víceméně se vyvíjející statické prvky do dynamických ambientních procesů. Ty v sobě nesou stopu industriálního akcentu a při poslechu podněcují fantazii k psychedelickým abstrakcím.

DEPPRIVATION CHAMBER na MYSPACE

Živá vystoupení podpoří svými sety DJ´s RON, který pročistí uši posluchačů mixem sahajícím od IDM k breakcore, dále Heavyn čeřící temné vody dubstepu a resident akce MXL se svou koláží industriálu, downtempa a IDM.

Industrial Elektro Nacht proběhne tentokrát v nových podzemních prostorách klubu Vězení, jehož zvukové možnosti jsou příslibem kvalitního poslechu.

Vstup zdarma a start ve 20:00!!!

khaaoscope-music(at)email.cz

KHAAOSCOPE on MYSPACE

MXL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RON --- 11:30:56 6.4.2011
Ted psal Salt (majitel Ant-zen), že dorazí 15.4. do Vězení na Sonic Area.To je hodně dobrá zpráva.Tak snad si nědělá prdel :)