Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


http://http://www.hucot.cz/cz/projekty/akce/coro-moro-137.html

short summary

Hucot o.s. uvádí

ČORO MORO
 
8. 4. 2011

club BORO - Křenová 75 Brno

vstupné 70 Kč

začátek 21 hodin
 
Cil - ambient noise

OPUKA - ambošneamboš

CABOWITZ - noise 

Tomáš Vtípil & Vj bm516 - pop

JACK JACK & vj pitch.the.glitch. - positive noise

ODU & Vj dNES - acid IDM
Zveme příznivce podivné hudby na jednu zajímavou experimentálně a převážně noisově laděnou hudební akci s názvem ČORO MORO, která se odehraje tento pátek v Brně v klubu BORO.
Důrazným noisovým výstupem bude československá experimentální dvojiceJACK JACK se svým no-inputovým projektem dvou propojených mixážních pultů, vizuálně doprovázet je bude Vj pitch.the.glitch. Dekadentní krása digitálního echa!
 

Dále vystoupí zlínské seskupení OPUKA, ze kterého nám přijedou zahrát dva z jejích členů Petr Stašek a Radek Herold aka Kedar. V jejích hudbě můžeme také například slyšet click¨n¨cutové postupy, kombinaci elektroniky s akustickými nástroji, abstraktní soundscapes, atd…
Opuka vznikala z nejjemnějších částic usazených na mořském dně. Tvoří ji jílovité a prachovité částice, dále obsahuje vápencové složky a jehlice mořských hub mikroskopických rozměrů. Množství těchto jehlic určuje její pevnost a trvanlivost.
Můžete se také těšit na AV vystoupení Michala Cába aka CABOWITZE, který bude též pracovat se šumy a hluky , říká se o něm že Cabowitzův hluk je plný ticha a hudební produkce osciluje mezi chaosem a krystalickým řádem, pracuje hodně s Open Source nástroji jako jsou Pure Data, vvvv a další…
 
Dále vystoupí i maličká noiserka Cil s YAMAHOU RS 7000, která bude sondovat v atmosférách delayových vln a prohánět šumící vítr korunami stromů ve stylu ambient noisu.
 
Zahraje i Tomáš Vtípil jehož možná na brněnské scéně netřeba déle představovat, výrobce hluku: skladatel, producent, improvizátor, houslista, zpěvák, autor textů a řady performance si pro nás nachystá určitě opět něco neuchopitelného a originálního!
"Kvalitní kumštýř je někdo jako doktor přes duši a srdíčko. A doktor má titul MUDr. Proč by ho neměl kumštýř? Třeba NárUM...," říká Vítězslav Jandák z ČSSD. A dodává: "Ale myslím tím skutečné kumštýře, ne nějaký pomatence, kterým nikdo nerozumí." 
Vtípila vizuálně doprovodí brněnský Vj bm516 se kterým nejedenkrát spolupracoval.
 
Na závěr večera nám zahraje brněnský ODU svůj ACID ELECTRONIC AMBIENT PC set s vizuálním doprovodem sympatické Vj dNES ve stylu NINTENDO KLON GLITCHE!
 
Linky:
 
JACKJACK

http://www.myspace.com/jackjacknoise
http://kraa.sk/jack-jack/
 
OPUKA

 
Cil

http://soundcloud.com/cil_ambientnoise
 
Tomáš Vtípil

 
Plakát hezky zpracovalo VÖYD STUDIO. Děkujeme.

CIL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CIL --- 23:30:23 4.4.2011
díky duchu!.)