Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


140 BPM Bass Music Event
dubstep/bass/uk garage
with Special 6kW Subbass Soundsystem
Vstup zdarma:)V Pátek 8.4. v Bogotě proběhne seriózní bass music večírek s hosty ze Zlína - Bashment Sound System ve složení Ufon s Intuitive Lab a hosty Rhyanem Hardenem (který má jako producent už řádku vydaných věci - posledně na OWNTEMPO22) a Omekem. Doplňovat je bude Junkett z Ostravské Dvoiky Troiky / Lazytempo Crew.

Bashment si s sebou přivezou vlastní 6kW Subbasový aparát, takže o opravdu nízké frekvence a vibrace nebude nouze!:)

Nějaké zvuky
Rhyan Harden Myspace
Dj Omek LetItRoll Set
Junkett - Soundcloud

BASHMENT BASS FOUDATION
Přibližně na konci 90tých let minulého století se v podzemí zlínské hudební scény formuje volné sdružení djs, prezentující breakbeat, jungle, drum'n'bass a další reggae či dubem ovlivněné hudební styly, pod názvem Bashment sound system (BSS). Své zkušenosti získává jak klubovým hraním (např. TETRAHYDROCLUB BRNO, KRYSTAL VSETÍN, KLUB 16 ZLÍN), tak hraním na freeparties (CZECHTEK, SLAVNOSTI SLUNOVRATU, SABAT), které s sebou přináší i budování vlastního technického zázemí.

Od roku 2006 se na diskotékách BSS objevuje stále častěji čerstvý styl taneční hudby zvaný DUBSTEP. Tento mutant elektronické hudby počátku 21. století, který v sobě propojuje prvky reggae či metalu s futuristickými studiovými postupy, přesně zapadl do mozaiky stylů, které djs BSS do té doby prezentovali. Byl to významný impuls k další činnosti, která vrcholí pořízením speciálně navržené aparatury pro tuto hudbu, tedy s důrazem na prezentaci subbasových frekvencí v rozsahu 30-50 Hz, které na běžných aparaturách většinou chybí.

Tímto se projekt dostává do své současné podoby, kdy původní trio djs UFON, BASSICK a INTUITIVE LAB. doplňuje zkušený šumperský dj KREDENC a vytváří BASHMENT BASS FOUNDATION (BBF) - klubový projekt, specializující se na prezentaci současné taneční hudby, s důrazem na bassové party. Na parties BBF můžete slyšet dub, dubstep, bassline, uk garage, fidget house, breakbeat, jungle a další.

JUNKETT
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ALA_CREW --- 17:20:36 3.5.2011
:))
UNDERMEDIA --- 10:12:19 28.3.2011
bububububu...
GEN_IO --- 9:44:06 28.3.2011
Dobře bassy! :))