Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/event.php?eid=187938214575474&ref=ts

Máte pocit hudebního vyčerpání? Dejte si MULTIVITAMIN!

Druhé pokračování večírku bez hudebních omezení, tentokrát v prostředí šumperského H - Clubu, vás provede celým spektrem elektronické muziky. Velké podium bude tepat v rytmu svižného drum and bassu a spodní Caffe Electric nabídne směsici čerstvých žánrů v čele s ostrovním dubstepem. Máte pocit hudebního vyčerpání? Dejte si MULTIVITAMIN.

Na hlavní stagei roztočí gramofony zástupce pražské stáje Shadowbox a jeden z organizátorů mamutího mejdanu Let It Roll, Bifidus Aktif. Technicky precizní Dj letos zaslouženě urval druhou příčku v anketě Drum and Bass Awards a patří tak mezi největší tahouny české scény. Jeho sety jsou plné energie a moderního tanečního zvuku, který kombinuje s líbivým liquid funkem. Dalším vystupujícím je Reverb. Stálice české scény a zástupce ostravské partičky Dvoika.Troika. Kromě hutných d´n´b setů stále častěji odbíhá k dubstepu, abstract hip-hopu a downtempu a tak během večera zahraje na velkém podiu i ve spodním Caffe Electric. Představí se taky lokální dj a producent Peejay, který skončil na druhém místě ankety Drum and Bass Awards v kategorii talent roku a vydal několik tracků vlastní produkce na labelu Esprit records. Večírek doplní ještě lokální Procter, Gildor a šumperský pražák Kredenc.
Velikonoční večírek startuje v devět hodin večer, 23. dubna v šumperském H - Clubu. Za vstup dáte do jedenácté večerní 60 korun a opozdilci po jedenácté si ještě třicet připlatí. Přijďte načerpat dávku elektronických vitamínů.

S2EPA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GUISSEPPEK --- 16:54:09 28.3.2011
jinak hezky kure:))))