Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

18 uživatelů půjde

hledání


http://fleda.cz/program/vse-2011-4-1-break4beats-1130

B4B Stage: Gridlok (USA), Blockhe4d (UK), Sayko, Smario, Dry-rot, Elwira // Bassinfection stage: Djs Tshang & Indy (Fr), Ntkz, Mercur, Hrr.nec

Máme to potěšení vám oznámit, že na dubnové Break4Beats se představí Gridlok, jedna z vůdčích postav amerického drumandbassu posledních let! A k tomu pro vás máme ještě bonus: vystoupení nového projektu Blokhe4d, za kterým nestojí nikdo jiný než Vegas z legendárních Bad Company! Že je to apríl? Není.

Gridlok (Project Fifty-One, USA) je producentem ze staré školy, nečekejte žádné elektrokejkle a povrchní, rozpustilé popěvky, čeká vás drumandbass z ulice, žádné načančané kudrlinky, ale syrový taneční chaos plný emocí a nespoutané vášně. To vše podané v mistrovské formě a precizním zvukovém hávu. Jedno musíme USA přiznat, nemají moc světoznámých d‘n’b producentů, ale když už se nějaký objeví, stojí to za to.Tuto ikonu amerického drumandbassu, kterou můžeme s klidným svědomím postavit vedle takových legend jako je Dieselboy či AK1200, doprovodí relativně nový projekt Blokhe4d (Bad Taste, UK), který založili Maldini a Vegas, někdejší členové proslulého uskupení Bad Company. Společně s Gridlokem avšak vystoupí v novém složení Vegas a Uman.Line-up doplní čtyřčlenná popravčí četa: Sayko (rezident Break4Beats), Smario (nová posila Drumandbass.cz), Dry-rot (nová krev Dvoiky Troiky) a Elwira (princezna temného d‘n‘b).

Bassinfection stage (malou stage) budou mít pod kontrolou DJs Tshang & Indy (FR), Ntkz, Mercur a Hrr.nec z brněnského Redrumu. O projekci se jako vždy postará Pasqil.


Více informací naleznete na:
http://www.facebook.com/Break4Beats

Vstupenky můžete zakoupit v předprodejních sítích http://www.ticketstream.cz a http://www.ticketportal.cz.

SMARIO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SOLDIK --- 0:20:46 2.4.2011
a kdo se dnes nemohl dostavit (jako treba ja, zeano), muze si dat oba headlinery LIVE uz po nedeli ;)

2011-04-06 / D&BTV #142 BAD TASTE TAKOVERBlokhe4d
Prolix
Gridlok
Aeph
AKISAN --- 17:38:07 21.3.2011
Gridlok je pán.