Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


Fotbálková liga..stručněji to nejde :)
..Datumu a času události si prosím nevšímejte --> zatim neni daný přesný termín události, je to předběžný návr

Honza - obsluhující v clubu - má v plánu uskutečnit turnaj ve fotbálku a poprosil mě o help to rozhlásit a sehnat co nejvíce lidí. Ovšem neplánuje se jen tak ledajaký turnaj :) chtěl by to pojmout ve velkém štýlu, ne klasický turnaj, ale něco alá liga.
Vize je zhruba taková :
Pokud bude dosti kladných ohlasů, plán je následující. Do konce měsíce (záleží na tom, jak rychle se domluvíme mezi sebou, může to být už měsíc březen popř. duben) bude termín, kdy se lze do „ligy“ přihlásit – zaregistrovat se v clubu. Dále by byly třeba dva měsíce čas na to, aby se odehrály všechny zápasy..nejspíš každý s každým. Nebyly by dané termíny, kdy by se to muselo odehrát, to by sme se asi nesešly, žejo? ;)) Takže zkrátka když by se sešly dva týmy např. ve středu tak by si to odehrály a vše by se řádně zapsalo. Další by se sešly zase třeba o víkendu, tak by si odehrály svoje o víkendu. Takhle by to šlo do té doby, než by se vše odehrálo a vzešlo by z toho několik týmů, co by pak bojovaly o první příčky. To už by se ale udělalo formou takovou, že by byl jasně daný termín, kdy se to bude konat. Ideálně si to Honza představuje tak, že by to bylo spojeno s nějakou párty, nejlépe v režii NSC – co klucka? ;)) Vzhledem k jednomu fotbálku by se tahle akce protáhla do raních hodin, což ale předpokládám nikomu vadit nebude, že? :D Pro vítěze Honza nechá udělat pohár, který bude ve stylu Stanleyova poháru. To znamená, že bude putovní a postupem času na něj budou přidávána jména hráčů z vítězných týmů. (resp. snad budou vždy vyráběny „destičky“ se jmény, které se na něj budou umísťovat) Snad je to trošku pochopitelné :D Z toho co jsem teď napsala jistě plyne i fakt, že by to měla být tradice, byl by to každoroční boj o pohár, teď mi ale vypadl název, který pro to Honza měl ;) bližší info samozřejmě u Honzy v clubu! Detaily co a jak se doladí, bude-li o tento turnaj zájem.
Takže..předem díky za připomínky, návrhy a samozřejmě za předběžné potvrzení účasti/zájmu. Zatím tedy čistě informativně potvrzujte zájem o účast, bude-li nás dost, začnem to řešit offico ;)

WEWA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
WEWA --- 18:39:06 20.3.2011
V tomto případě tedy neplatí "zúčastním se" ale spíše "zúčastnil/a bych se" :))