Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Příležitost naučit se výrobě a aplikaci přírodních omítek na našem svépomocí stavěném domku z cobu.

Srdečně vás zveme na klasický workshop praktického výcviku pro tvorbu krásných a tvořivých přírodních omítek, který proběhne na pozemku vznikající permakulturní zahrádky nedaleko města Mladá Vožice (u Tábora). Budete mít příležitost vyzkoušet si vlastníma rukama tvorbu přírodních omítek, jimiž budeme pokrývat venkovní a vnitřní zdi unikátní stavby postavené technikou Cob, nebo-li lepenice. Kurz povede zkušený přírodní stavitel a lektor Tomáš Bůžek ze Slovenské republiky.

Pro účast není potřeba znalostí nebo dovedností v tomto oboru. Kurz vám může posloužit jako ryze inspirativní záležitost k objevení krásy a síly stavění svépomocí, kreativně a ekologicky. Rádi přivítáme stavaře i nestavaře, tvořící i netvořící, zkrátka nadšence. Zároveň budete mít i možnost dozvědět se mnoho o přírodních stavbách jako takových, neboť se s vámi vele-rádi podělíme o praktické zkušenosti z oboru.

Kurzovné na tři dny: 1350,- pro studenty, 1800,- pro pracující.

Kurzovné bychom měli nejradši co nejnižší, tudíž bychom byli ochotní jít dolu s cenou, bude-li větší návštěvnost (o cca. 20 - 30% ceny). Prostě aby se všechno základní pokrylo (jídlo, lektor, kuchaři). Pro skupiny 4 a více je možnost sníženého kurzovného na 1200 na osobu.

Ubytování: Ve stanech, pokud možno ve vlastních (po dohodě možnost propůjčení). Také možnost využití turistické ubytovny ve Smilových Horách (3km) za symbolickou částku 150kč na noc.

Strava: Zahrnuto v ceně bude vegetariánská snídaně, oběd a večeře. Vše v bio kvalitě.

Žádosti o účast posílejte prosím na e-mailovou adresu:
amwashiacte@yahoo.com.

Uveďte prosím do mailu něco stručného o sobě a o vaší iniciativě se zúčastnit. Informace typu co si vzít sebou, ohledně organizace poskytneme dodatečně. Rádi poskytneme odpovědi co se týče kurzu na jakékoliv otázky když nám napíšete.

WILLHELM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
WILLHELM --- 19:43:38 23.4.2011
EXX: Ahoj, a kdy bys chtěl přijet?
EXX --- 18:04:02 18.3.2011
kdyz to pujde prijedu.. kdybys potrenoval i nejakej material pripadne sedm lidi z prahy mohu dovezt