Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


CONCORD DAWN, RIDO, Soldik, Pawouk, Matcheck

TUNE DA BASS - 5 Years
15.04.2011 / Vyškov / U PrckaCONCORD DAWN (Uprising / NZ)
RIDO (Citrus, Uprising / CZ)
Soldik (drumandass.cz)
Pawouk (TDB)
Matcheck (TDB)

VJ Buger

Info:

Další díl Tune Da Bass se opět nezadržitelně řítí na Vyškov. Je větší, hrozivější a nášláplejší než kdykoliv předtím! Proč? Hned ze dvou dost důležitých důvodů. Tím prvním je oslava pátých narozenin Tune Da Bass a s tím spojená návštěva gigantického headlinera a hlavního tahouna této klubovky, Concord Dawn.

Slavit se bude ve velkém, o tom není pochyb, protože jak si mnozí mohli už všimnout, Tune Da Bass oslaví 5. narozeniny. Jako hlavní gratulant a zároveň hvězda večera se představí legendární novozélandský projekt Concord Dawn, který bude zastupovat šoumen Matt Harvey.
Do podvědomí drum'n'bassových fanoušků se neodmyslitelně zapsali peckami jako například Morning Light, Don't Tell Me, Broken Eyes nebo Man For All Seasons. Pamětnící budou rádi vzpomínat na Bitchkiller, The Drill, Shinkansen a nebo Chameleon. Na konci minulého roku vydal Matt, tedy už jediný aktivní člen Concord Dawn, na svém labelu Uprising v pořadí již 5. album The Enemy Within. Na něm se objevila ne náhodou i kolaborace s českým Ridem. Mattova značka Uprising stále drží vysoký standard. Své pecky zde vydali věhlasná jména světového drum'n'bassu - Psidream, Pendulum, Temper D, Axiom, State Of Mind, The Upbeats a spousta dalších.
Není tak divu, že zde vydal desku i Rido, kterého hvězda pomaloučku stoupá a získává na intenzitě. To dokazuje i Ridův velmi úspěšný rok 2010, kdy vydal desky na labelech Disturbed (hned 2x), Trust In Music, Fallout a svou troškou přispěl i na album The Enemy Within. Rido se zároveň představí jako druhý gratulant a přiveze své čerstvé výtvory, které sklízí obdiv a kladné ohlasy u předních světových producentů. Zbrusu nová desku Exoplanet / Poison, jež právě vyšla na labelu Obsessions, zazněla hned v několika setech od Johna B, Ed Rushe, Optiva, Jade, Axioma a rozhodně ji uslyšíte na Tune Da Bass od Concord Dawn.
O start 5. TDB se postará známá trojice Soldik, Pawouk a Matchek, kterou snad není třeba představovat. Celou akci podtrhne posílený zvuk a hlavně videoprojekce v podání VJe Bugera, která se tentokrát kromě plátna rozšíří i na LCD panely. O zábavu rozhodně nebude nouze, proto přijďte v hojném počtu, podpořte vyškovskou drum'n'bassovou scénu a přijďte popřát otci Tune Da Bass Pawoukovi!

Kdy: 15.4.2011
Kde: Vyškov, klub U Prcka
Start: 21:00
Vstup: do 22:30 za 60,- poté za 100,-

Stahujte mixy:
-Concord Dawn: http://beatplexity.com/mix/?id=9521
-Rido: http://www.blacksunempire.com/podcast/BSE_Podcast_014_rido_guestmix.mp3

Zde najdete:
-Concord Dawn: www.facebook.com/concorddawnNZ
-Rido: www.myspace.com/ridojunglist

Interview s Ridem


Line-up:

Matcheck 21:00 - 22:15
Soldik 22:15 - 23:30
Rido 23:30 - 01:00
Concord Dawn 01:00 - 03:00
Pawouk 03:00 - 04:30


Lokace klubu U Prcka

SOLDIK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.