Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


Hrr.nec, Pier, Panzer, Soldik, Josh Singer

Re:Play - Drum Edition
Eden / Main Stage / DnB:

Hrr.nec (Redrum)
Pier (Redrum)
Panzer (Redrum)
Soldik (Drumandbass.cz)
Josh Singer

Red House / Second Stage / Techno:

Paul Hubiss (Xbeats)
Mirkin (Xbeats)
Mischa (XBeats)
Konny
Rado


Info:

Mutěnickým Eden club v zajetí lámaných beatů? Ano, je to tak! Pro velký zájem místního publika, přinášíme další pokračování klubového večeru ze série úspěšných R3PLAY parties, který se ponese tentokrát ve stylu Drum & Bassu. Hlavní Eden stage bude hostovat hned tři umělce z brněnského uskupení Redrum, kteří stojí za velkým množstvím parties na Moravě a jejich kvality si mohli návštěvníci ověřit po boku takových jmen jako Silent ...Witness, Black Sun Empire, Jade, Noisia, Apex, Jade, Allied a spousty dalších. Pojďme se na ně podívat:

DJ Hrr.nec začal bojovat za gramci v roce 2006 v brněnských klubech Perpetuum, Favál, Yacht etc. Uslyšíte od něj Drum & Bass, Ragga Jungle, Clowntekk a Jump up. Hodně ostrou selekci předvede i druhý člen Redrumu, tankista Panzer, který má v oblibě Tech a Darkstep Drum & Bass a Tekk. Poslední z brněnské party, který přijal pozvání je profesor Pier. Od něj uslyšíte Techstep a Neurofunk.

Všichni tři mají ještě jednoho společného jmenovatele a tím není nic jiného, než láska k pořádným kalbám, což byla i jedna z podmínek, při přijímačkách do Redrum crew a výzva pro návštěvníky R3PLAY, jestli udrží krok :)

Na samém startu návštěvníky rozehřeje místní stálice dj Josh Singer. Nesmíme zapomenout ani na českého Drum & Bass matadora, redaktora a člena drumandbass.cz, dj Soldika, který vás provede napříč širokým spektrem celé škály Drum & Bassu.

A aby si přišli na své všichni návštěvníci tohoto večera, nebude chybět ani nutná dávka techna, o kterou se v Red House clubu postarají pionýři hodonínské taneční scény - Paul Hubiss, Mirkin, Mischa, Konny a Rado.

Kolik že to bude stát? Lidových 60 Kč a navíc při odevzdání vstupenky na hlavním baru získáte nealko nápoj zdarma! No nekupte to :)

Co dodat na závěr? Snad jen, že spolu zakalíme už za měsíc 16.4.2011, proto nezapomeňte na tento výjimečný večer pozvat také své přátele a užít si společnou kalbu při tom nej z Drum & Bass kultury!

Pier na grilu Drumandbass.cz!!Promo video z minulé Re:play


Podrobnosti naleznete na:

www.facebook.com/xbeatsrecords
www.xbeatsrecords.com

Odkazy na minulé R3PLAY parties na FB:

R3PLAY 3
R3PLAY 2
R3PLAY 1

Line up Main Stage:

20:00 - 21:30 Josh S.
21:30 - 23:00 Soldik
23:00 - 00:30 Panzer
00:30 - 02:00 Hrrnec
02:00 - 03:30 Pier

Vstup: 60,-
Start: 20:00

Lokace klubu

SOLDIK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SOLDIK --- 0:11:31 9.4.2011
Pridan gril s Pierem ;)