Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://www.radostfx.cz/

DJ FOOD
http://www.djfood.org/djfood

DJ’s: DJ FOOD aka Strictly Kev (Ninja Tune, UK)
GHONZALES, TUCO, 2K

predprodej : Ticketstream.cz za 200Kc
Po několikaleté odmlce, kdy se v klubu Radost FX pod hlavičkou labelu Ninja Tune konaly jejich kultovní „Solid Steel“ parties, se zde představí jeden z hlavních představitelů tohoto vydavatelství . Dj Food aka Strictly Kev patřil vždy k tomu nejlepšímu, co tento populární britský label nabízel a kromě své produkce a výtvarného nadání proslul také pestrými a zábavnými dj sety.
Nejinak tomu bude i tentokrát a nebyl by to DJ Food, aby opět nečím nepřekvapil. Již více, než dva roky kombinuje Strictly Kev svá dneska vystoupení také o VJing. Takto ho budete moci spatřit v pátek 18.března v klubu Radost FX.

DJ Food projekt vznikl již v roce 1990, kdy vyšlo také první album „Jazz Brakes.“ Následovala další a konkrétně „Jazz Brakes Volume 3“ se stalo nejúspěšnějším albem labelu Ninja Tune, se kterým je projekt od začátku spojován. Alba jsou směsicí mixů breaků, jazzu, hip hopu a různých samplů vytažených z trcků, které vyšly na Ninja Tune. Pod hlavičkou projektu DJ Food se v minulosti ukrývalo hned několik umělců, mimo jiné i samotní majitelé vydavatelství Jon More a Matt Black aka Coldcut.

Pozdější Jazz Brakes byla na svou dobu velice inovativní a nalézt jsme na nich mohli i prvky latina, dubu, techna, ambientu, tribalu, ale také funku s africkými a jungle motivy. Strictly Kev, v současnosti jediný reprezentant projektu DJ Food. V roce 2008 obohatil svoje již tak velmi pestré djské vystoupení i o prvky VJingu a tak se předevede i v klubu Radost FX. Vzhledem k jeho uměleckému nadání, se máme určitě na co těšit.

Strictly Kev již od 90.let spolupracuje s labelem Ninja Tune i na jeho vizuální podobě. Za ta léta spolupracoval na designu s takovými jmény jako Coldcut, The Herbaliser, DJ Vadim, Funki Porcini, 9 Lazy 9, Amon Tobin, The Cinematic Orchestra, Neotropic, Kid Koala, King Cannibal, Hexstatic, Dynamic Syncopation, The Dragons, London Funk Allstars.

Mimo Ninja Tune to pak byly také labely Warp, Skam, Jazz Fudge, Clear, !K7, Pickaninny, Thrill Jockey, Noodles, K-Boro, Worm Interface, Oxide, Fax a umělci jako Autechre, Gescom, Squarepusher, Osymyso, Small Fish With Spine a mnoho dalších.

SARRI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PIFKO --- 22:35:36 17.3.2011
a musi to byt zrovna pres Lunchmeat!!.. :(