Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


Koncert kapel EASE OF DISGUST (Rusko), PRESIDENTS OF NOISE (Polsko), SMASHED FACE, MORDOTUA a HORROR VACUI.Face the Chaos Tour
Čtvrtek 7. dubna 2011 - La Putika, Hradec Králové


Přesně rok od chvíle, kdy Hradec Králové podlehl ruské úderce My Autumn, přijíždějí na stejné místo dokonat zkázu jejich krajané EASE OF DISGUST. Tato moskevská formace vznikla v roce 2003 na popud baskytaristy Andreje, známého také ze svého působení u brutálních death metalistů Abominable Putridity. Od svého založení stihli EASE OF DISGUST hrát s velikány jako Whitechapel, Winds of Plague, Carnifex nebo After the Burial, dále natočit několik EP a v loňském roce i vydat dlouhohrající debut pojmenovaný „Chaos“. Tento materiál, který kloubí vysoce technicky náročné pasáže s extrémní deathcorovou hrubostí, aktuálně vyráží prezentovat na turné po celé Evropě.

Tuzemské SMASHED FACE jistě není třeba představovat. Každý, kdo alespoň občas zavítá na metalový koncert, se s touto drtičkou musel setkat. Stovky odehraných akcí u nás i v zahraničí se projevují nejen na stále rostoucí fanouškovské základně, ale i na naprosto suverénní pódiové show, která v ČR nemá konkurenci. Tentokrát do královéhradecké La Putiky poprvé přivezou dlouho očekávanou novinku „Misanthropocentric“, kterou pokřtí právě během turné s Ease of Disgust. Pro zajímavost připomeňme, že tuto výtečně znějící desku nahrávali ve světově proslulém studiu Rolanda Grapowa.

Poláci PRESIDENTS OF NOISE doplní už tak silnou sestavu svým nadupaným a maximálně groovy metalcorem, který často obohacují elektronikou a samply. Tato pětice z Wroclawi se se svým nedávno vydaným EP „No Revolution“ představí vůbec poprvé v ČR. Jejich skladby jsou vysoce moshpit-friendly, takže se připravte na tělocvik, bude se běhat!

Jako předskokani se uvedou místní kapely MORDOTUA a HORROR VACUI, obě v obměněných sestavách. Celým večerem pak budou provázet speciální hosté – divadelní spolek COUPÉ DU MONDE, jehož improvizační scénky posledně sklidily obrovský ohlas. Snad tentokrát dojde na námět, na který minule nezbyl čas: „Defloraci Dokončí Dědeček.“

Koncert se bude konat v klubu La Putika. Ten sice nedávno ukončil provoz, přesto bude na tuto akci výjimečně otevřeno. Příjemnou odchylkou od zažitého standardu budou Svijany 11° za 25 Kč.

Myslíme i na fanoušky z okolí Hradce Králové, proto začneme už v 17 hod., abychom mohli skončit nejpozději ve 22:20 (otevřeno ale bude až do rána). Klub se nachází necelých 10 min. chůze od vlakového i autobusového nádraží. Díky tomu bude možné stihnout spoje, které jedou do:

- Pardubic ve 22:42
- Jaroměře ve 22:39
- Týniště ve 22:33
- Hořic ve 22:42
- Chlumce ve 22:45
- N. Bydžova ve 22:30


Vstupné bude pouhých 120 Kč. Majitelé vstupenky budou mít slevu na koncert, který připravujeme na 13. dubna 2011.


EASE OF DISGUST
http://www.myspace.com/easeofdisgust
technický death metal / deathcore, Rusko

SMASHED FACE
http://bandzone.cz/smashedface
death metal / deathcore, Vysočina

PRESIDENTS OF NOISE
http://www.myspace.com/presidentsofnoise
metalcore, Polsko

MORDOTUA
http://bandzone.cz/mordotua
experimetal, Hradec Králové

HORROR VACUI
http://bandzone.cz/horrorvacui
death metal, Týniště nad Orlicí

Pořádá GRINDPA Booking Agency
http://bandzone.cz/fan/grindpa
grindpa.booking@gmail.com

PSYCHOUSEK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.