Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


koncert NOISECUT a DATALIVE

V K4 si podá ruku Praha s Bratislavou

Legendy klubových nocí hlavních měst Česka a Slovenska se 25.března setkají v klubu K4. Poznejte tu nejlepší elektroniku Česko Slovenska!

Slovenská elektro-popová kapela Noisecut s charismatickou zpěvačkou Bet-Maj Sepjou, již delší dobu nevystupovala v Čechách a nyní přijíždí exkluzivně do K4. Jejich písničky můžete znát například ze základního playlistu slovenského Rádia FM. Na kontě má skupi...na tři CD nosiče, poslední CD BLIIIZKO, které produkoval Ecson Waldes, bylo posluchači rádia FM vyhodnoceno jako nejúspěšnější slovenské album roku 2008. Pro nadcházející pražský koncert v K4 si kapela připravila několik nových písní z dlouho očekávaného alba avizovaného na letošní jaro.

Pražský projekt data-live tvoří Stanislav Abrahám a Michal Šeba, kteří vytvářejí maximálně progresivní a originální elektronickou hudbu. Oba se setkali v letech 1999-2003 ve skupině Funtasy Milk. V současné době představují skladby z nového alba, které vyjde na jaře tohoto roku na vlastní značce Ušima.. Pro K4 si však připravili speciální set, který představí jejich aktuální skladby ve zcela jiných aranžích, doplněné o vlastní remixy skladeb jejich oblíbených autorů z 90.let.

Celý večer zakončí rezidentní projekt klubu K4 Instant Collective včetně visual support VJ AKA47. Po tematické tanečně hudební improvizaci bude navazovat open-live DJ/VJing do ranních hodin.

Koncert 25.3. představuje průlomovou akci dramaturgie K4. Exkluzivní sety kultovních československých kapel, intimní atmosféra sklepů v Celetné, bezkonkurenční ceny na baru, plus drink zdarma ke každé vstupence.
Start 20:00 DataLive / 21:30 Noisecut / 23:00 Instat Collective, AKA47
Vstup 110 korun v předprodeji/160 korun na místě.

- Noisecut – synth-pop, nové album
- data-live - živá elektronika – speciální set přímo pro tento večer.
- Decent support Instant Collective
- live DJing
- VJ - AKA47
- Speciální nabídka na baru

www.k4klub.org
Celetná 20, Praha 1


http://www.myspace.com/datalive
http://www.noisecut.sk/
http://k4klub.org/instant/

CHATKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.