Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/event.php?eid=197940323569499

Pravidelná dávka děčínského drum and bassu tentokrát pod taktovkou německého předního dnb producenta Rushera. Akce proběhne v clubu S-Centrum od 20:00

!G13 se neúprosně blíží a tak je načase přinést nějaké bližší informace. Určitě si vzpomínáte na Německého producenta a DJe Rushera, který měl dorazit na !G9, ale ze zdravotních důvodů se tak bohužel nestalo. Rusher je momentálně zdravý a v plné síle a tak nám 25. března přijede naservírovat pořádnou dávku neura, techstepu ... no prostě nářez jak má bejt! Miniprofil jsme napsali pár měsícu zpět, tak jen snad ve stručnosti připomeneme kdo ten Rusher vůbec je.

Rusher patří momentálně mezi přední Německé DJe a producenty s úspěchy na labelech jako Citrus, Barcode, Fallout, Trust in Music, C2D, Distrubed a mnohem více. Tedy labely v branži velmi respektované. DnB se aktivně věnuje již od roku 2000 a za tu dobu se mu podařilo hrát na téměř všech velkých dnb akcích pořádaných v Německu, ale i mimo něj, např. v Maďarsku, Polsku, Španělsku, Itálii atd. Momentálně se věnuje filmu, konkrétně kratkometrážnímu filmu s názvem Bipolar. DnB však nezůstává pozadu a o tom se budete moci přesvědčit už brzy v S-Centru!

WRM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.