Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://s-o-s.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=713:soutezni-sety-pro-s-o-s-free-fest-2

Festival S-o-S Free Fest se díky předchozím dvěma ročníkům vryl do paměti všem pártypeople, nejen na severu Moravy

Pořadatelé si opět připravili něco i pro hudebně aktivní fanoušky - Djskou soutěž o hraní na festivalu! Pokud se tedy zabýváte Djingem stylů jako House, Trance, Techno, Breakbeat a Hardcore, nebo jejich podkategoriemi, které naleznete na adrese http://techno.org/electronic-music-guide/, máte šanci ovlivnit program S-o-S Free Festu 2011! (Neakceptují se sety nahrané pouze za použití software - tedy bez kontrolleru a zvukové karty)

Vítěz rovných a vítěz zlomených beatů, doplní oficiální lineup. Ostatní Dj´s, kteří se v soutěži umístí na dalších místech, dostanou příležitost mimo hlavní čas, ovšem na plně vybavených stageích a zcela jistě také před zraky návštěvníků.Pravidla soutěže :

Svůj promo set nahrajte na server http://www.soundcloud.com (kde bude vystaven až do konce soutěže), také nezapomeňte nastavit tomuto souboru sdílení soundcloud playeru přes html kód uveďte na něj link, popište jakou techniku jste při hraní použili a spolu se svým telefonním číslem vše pošlete na náš kontaktní e-mail freefest@s-o-s.cz, a to nejpozději do konce první poloviny června. K e-mailu je vhodné (avšak ne povinné) přiložit info o vás nebo odkaz na něj (idj, myspace atp.) a případně i foto. Také budeme rádi, když nám napíšete důvod, proč chcete na S-o-S Free Festu hrát.
Délka setu se musí pohybovat v rozmezí od 55 do 65 minut.
Jako předmět zprávy uveďte slovo Soutěž (je to důležité, protože soutěžní e-maily se automaticky třídí).


Všechny soutěžní sety budou průběžně vystavovány na stránkách www.s-o-s.cz a porota, složená z členů S-o-S crew, z nich vybere ty nejlepší.

Každý soutěžící bude nejpozději do týdne po ukončení soutěže o jejím výsledku informován e-mailem, obsahujícím odkaz na stránku s výsledky.
Soutěžící, kteří uspějí, budou následně kontaktováni telefonicky. Autoři obou vítězných setů budou navíc odměněni dárky od Indielabels, Party in House a trikem Sound Of Šternberk.

Soutěž probíhá od 1.3.2011 do 15.6.2011.

Takže neváhejte a nahrávejte!


Hodně štěstí a dobrý mix vám přeje tým S-o-S, organizátoři festivalu S-o-S Free Fest 2011.

SOLDIKASS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.