Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

21 uživatelů půjde

hledání


Hip hopový koncert na sedmičce

Kurzer Prozess (Německo) http://www.myspace.com/kurzerprozess
Bonus feat. Plugnplay (Praha) http://bonus.temnysily.cz
Křik z ticha (Jihlava) http://bandzone/krikzticha

Kurzer Prozess je hip hopová dvojice z Norimberku, která se v Praze představila již v roce 2009. Svým originálním rapem a radikálními texty si vydobyli jasnou pozici na německé autonomní scéně a získali i několik příznivců u nás. Svojí muziku vnímají jako dobrý prostředek k propagování svých myšlenek a často se zúčasňují antifašistických festivalů a benefičních akcí. Jejich poselství se však netýká jenom antifašismu, ale věnují se například kritice kapitalismu nebo militarismu. V současnosti mají na kontě album Blaulichtmilieu z roku 2008 a účast na několika kompilacích. Od roku 2010 pracují na novém albu.

http://www.youtube.com/watch?v=cbnfdt0mzqg
http://www.youtube.com/watch?v=u0sSrJEKciA

Bonus se za poslední dobu stal pojmem, který netřeba nijak představovat. Svým častým vystupováním, stoprocentním nasazením, hravostí a upřímností si získal mnohé z nás. Nedávno vyrukoval s albem Konec Civilizace, v roce 2010 s dvojicí EP s názvy Unabomber a Inkognito. Od léta 2010 vystupuje s kapelou PLUGNPLAY.

http://www.youtube.com/watch?v=xRSz0sh4_X0
http://www.youtube.com/watch?v=IpY6F36bMkU

Křich z ticha je dvojice jihlavských uličníků, kteří se začali na podzim roku 2010 věnovat rapu. Od té doby zvládli udělat řadu tracků s inteligentními kritickými texty a odehrát několik koncertů po celé republice. Křik z ticha se hlásí k anarchistickým myšlenkám a nebojí se ve svých textech věnovat tématům, která tu dosud nikdo neotevřel. Jejich nahrávky si můžete poslechnout na bandzone profilu http://bandzone.cz/krikzticha

GRED
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.