Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Promítání dokumentu "Plošča Kalinovski" a panelová

http://www.facebook.com/?ref=hp#!/event.php?eid=136167483117483

Projekce běloruského dokumentu "Plošča Kalinovski" a panelová diskuze na téma "Bělorusové a Češi: Podobnost čistě náhodná?"

Rádi bychom vás pozvali na projekci běloruského dokumentu "Plošča Kalinovski" a panelovou diskuzi na téma "Bělorusové a Češi: Podobnost čistě náhodná?" Do diskuze přijali pozvání velmi zajímaví hosté, Vladimír Ruml (bývalý velvyslanec ČR v Bělorusku), Vladislav Jandjuk(člen běloruské exilové vlády), Lída Vacková (ředitelka běloruské sekce Člověka v tísni) a Kiryl Stsezhkin (běloruský student FHS, spolupracovník organizací AMO a ...Civic Belarus).

V rámci "Běloruského týdne" budete moci podepsat urgentní apel za propuštění osob zadržených během masových protestů po prosincových prezidentských volbách. V procesu, jenž proběhne v březnu jim hrozí až několikaletý žalář z politických důvodů. Bude rovněž možné napsat podpůrný pohled příbuzným zadržených jako vyjádření morální podpory. Každý kontakt se Západem je pro ně velkým povzbuzením. Během týdne bude v jinonických kuloárech nainstalována výstava "Sparks of bravery", která představí některé konkrétní osoby perzekvované autoritářským režimem Alyaksandra Lukashenki.

Trailer na dokument: http://www.youtube.com/watch?v=N2B52gEXtYo

JACKDAW
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.