Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

15 uživatelů půjde

hledání


http://crossclub.cz

Dancehall bashment till the morning! Splendid Sound (PL), Peeni Walli, King Sound Steppaz .... VSTUP ZDARMA

 

SPLENDID SOUND (Wroclaw, PL)

http://www.myspace.com/splendidsoundsystem

 

 

Kotune, Shchep, Lord Kujawa a Don Himol se dali dohromady v roce 2004 a od té doby se stali významnými reprezentanty nejen lokální wroclavské scény, ale i polské dancehallové kultury vůbec. Do Wroclavi na jejich pravidelné party už přijaly pozvání všechny zásadní polské soundy i pár zahraničních. Samotní Splendid vystoupili na celé řadě parties a festivalů v Polsku, Norsku, ale i v České republice, a vystoupili spolu s umělci jako je YT (UK), Million Stylez (SWE), Ill Inspecta (DE), Upliftment Intl. (DE), Raggabalder Riddim Rebels (NOR), Thai Stylee (AT) a sami uspořádali polské turné vokalistům jako je D-Bo General (UK), Anthony John (JA) nebo Zoro (JAR).

Splendid Sound jsou také vlastníky kultovního polského labelu Rial Agony Records, který se stal milníkem polské reggae scény, když na něm v roce 2006 vyšlo vůbec první polské riddimové album obsahující dnes už klasický Biba! riddim. Titulní pecku na riddimu natočili Natural Dread Killaz, dalšími songy přispěli Jr. Stress, Marika, E.W.R., Bob One a El Condorsito, kterého dobře znají i čeští reggae fans. O dva roky později vydali další riddim pod názvem Bless Ya, který se hodně hrál i na českých akcích a svoje tracky na něm natočili zpěváci jako Lutan Fyah nebo YT & Dr. Ring-Ding.

Aby obhájili své schopnosti a sbírku exkluzivních dubplates, přihlásili se Splendid Sound v roce 2009 do svého prvního soundclashe. Hudební boj nesl název Run De Riddim Selekta a Splendid si z něj odnesli trofej pro vítěze – videa najdete na Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=KwL9ADg4veY . V nejprestižnějším polském clashi v Poznani se Splendid probojovali až do finále. V dubnu letošního roku je čeká velká hudební válka s polským soundem Ready 4 War, takže si můžeme být jistí, že nám v ČR naservírují pár čerstvých dubs, které si na clash pořídili...

Jejich sety stojí hlavně na aktuálním jamajském dancehallu, ale zároveň nezapomínají na roots a foundation. Čekejte taky řadu speciálních dubplates a původních nahrávek polské produkce... Kluci ze Splendid Sound, kteří sami sebe popisují jako nejšílenější polskou crew, jsou zkrátka zárukou výjimečného hudebního zážitku, který strhne a roztancuje úplně každého!

 

PEENI WALLI (CZ)

http://www.peeni-walli.org

Profil máme na webu.

 

KING SOUND STEPPAZ (CZ)

http://sln.freetekno.cz

Nově vzniklý reggae projekt dvojice DJs z berounského vícežánrového soundsystému SILENT NOISE nažhaví vaše tělesné schránky na tu správnou party teplotu. Reprezentovat přijede selecta Marty.

 

VSTUP ZDARMA

MIHAAL
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PAYAMAN --- 23:10:59 10.3.2011
jak to dopadlo?
MIHAAL --- 15:12:03 3.3.2011
a dole zahraje MEDIS a eventuelne jeste nekdo mozna
MIHAAL --- 15:10:25 3.3.2011
lineup:
21-23 KING SOUND STEPPAZ
23-?? PW A SPLENDID na stridacku po 30-60 minutach
MIHAAL --- 17:53:41 24.2.2011
piiiiis!

PAYAMAN --- 17:41:54 24.2.2011
Zadarmo?pak vybirej nekde jinde vstup, zejo?:)furt dokola kecy o hipikach a pak....
MIHAAL --- 12:36:52 24.2.2011
a mame tu letak!

PAYAMAN --- 22:02:40 21.2.2011
uaaaaaaa...Splendid...zajebiste:))