Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


S velkou radostí Vám oznamujeme, že jsme pro Vás připravili sérii mejdanů Středy-Basy-Vejšky v autentickém prostředí hudebního klubu GOX!


Tyto večery budou probíhat vždy ve středu od 9.2.2011, budou se po 14 dnech pravidelně opakovat a zváni budou zástupci českých crew a speciální hosté!

Vstup bude vždy zdarma!Na prvním vydání ve středu 9.2.2011 se Vám představí residentní DJs těchto večerů a tváře projektu Poison Apple ve složení: Cinic, Mazzon, Ozone a Robojahoda, kteří hrají převážně drumanbass, breakbeat a dubstep.Na druhé vydání večera Středy-Basy-Vejšky ve středu 23.2.2011 přijali pozvání djs Audiobush crew, což je mladé progresivní seskupení DJs a MCs ze Severní Moravy, hrající styly jako je dnb, breakbeat, dubstep, minimal, trancebass atd. Konkrétně přijali pozvání Mr. Happy a Owec.Věříme, že si najdete cestu do klubu GOX (bývalý rock klub BUNKR) za poslechem skvělé hudby, kterou všichni tolik milujeme a za pobavením či seznámením se s lidmi stejné krevní skupiny.Poison AppleLINKS:

Oficiální stránka události:

http://poisonapple.orad.cz/stredy-basy-vejsky.htmlGOX Music Club:

www.goxclub.cz


ELESDY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.