Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/ibmskillstour

Přijďte si na ČVUT poslechnout zajímavé řečníky, zadiskutovat si a nebo jen navštívit chytrou dodávku IBM plnou těch nejnovějších technologií.

Událost se koná ve středu 16. února 2011 od 9:30 do 17:00 na půdě Českého vysokého učení technického v Praze. Akce je součástí konceptu IBM Chytřejší planeta, který zkoumá a prosazuje lepší využití nejnovějších technologií v běžném životě, a je součástí kampaně, která v tuto chvíli probíhá na celkem 40 univerzitách ve 12 zemích Evropy.

V hlavní části programu bude v Ballingově sále Národní technické knihovny probíhat série přednášek a diskusní panel s představiteli IBM a zajímavými hosty. Tato akce je zaměřena především na studenty a IT odborníky, ale je přístupná i široké neodborné veřejnosti se zájmem o IT a nové technologie.

Mezi přednášejícími a diskutujícími budou Vladek Šlezingr (Generální manažer IBM v ČR), Jan Kleindienst (Ředitel oddělení technologií IBM ČR), Boris Šimák (Děkan ČVUT), Zdeněk Tůma (zastupitel Hl. m. Praha, KPMG) Matthew Mason, Dan O’Riordan (IT konzultant IBM), Michal Ondráček (Koučink centrum), Pavel Wimmer (Vzdělávací služby IBM), Dominik Franěk (Akademická iniciativa IBM) a Jan Louda (IBM Universal).

Na místě bude také “Chytrá dodávka IBM”, která bude vybavena nejnovějším multimediálním zařízením a představí poslední novinky IBM z oblasti software a nových technologií, včetně několika simulačních her jako jsou CityOne a Innov8. Chytrá dodávka také představí nástroje, které IBM poskytne zdarma akademickým institucím a IT profesionálům po celém světě (například projekt developerWorks) a mnoho dalšího.

Studenti se v dodávce dozvědí o možnostech zapojení do projektů IBM, Studentském portálu a Akademické iniciativě, mohou soutěžit o Ipod Nano nebo diskutovat s experty.

Kanál IBM Skills Tour na Youtube
http://www.youtube.com/watch?v=GZItvnmODWA

IBM Skills Tour Facebook
http://www.facebook.com/ibmskillstour

TIGRE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.