Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

29 uživatelů půjde

hledání


Terry from Atomic Hooligan (UK/Bass=Win)
Mini da Minx (CZ/Sokolov rec)
Gataro (CZ/Kapa)
Bica (CZ/Inside Kru)

Terry from Atomic Hooligan (UK/Bass=Win)
Mini da Minx (CZ/Sokolov rec)
Gataro (CZ/Kapa)
Bica (CZ/Inside Kru)

Chillout:
Bare (CZ/One Drop Nation)
Bica (CZ/Inside Kru)
Ezop (CZ/Inside Kru)
er_X (CZ/Sofa Rockers)

NEXT STOP STAGE LINE-UP:
21:00 - Bica
22:00 - Gataro
23:30 - Atomic Hooligan
01:00 - Mini Da Minx
02:30 - B2B

Datum: 07. 04. 2011
Místo: Praha
Klub: CROSS, Plynární 23, Praha 7

Cena na místě: 100,-
Začátek: 21:00

NEXT STOP LONDON je druhé vydání projektu NEXT STOP Promotions.Tento projekt má za svůj cíl přenést návštěvníky akcí skrze hudbu do evropských metropolí v doprovodu zajímavého headlinera a kvalitním výběrem supportujících DJs.

Akce NEXT STOP LONDON, neboli PŘÍŠTÍ STANICE LONDÝN jede letos na turné po největších městech v ČR – Praha – Brno – Ostrava, a dá vám okusit autentický zážitek právě z této hudební metropole světa.

Na turné se v dubnu vydá Terry z legendárního Atomic Hooligan, který již několikrát před tím zatřásl Českou Republikou, naposledy s živou kapelou. Ten se spolu s Mini Da Minx, češkou žijící v Londýně, DJem Bicou, který je zakladatelem Inside Kru, a DJem Gatarem, projede pomyslnou linkou metra z Londýna do Prahy, Brna a Ostravy.
Jako malý závdavek svým fandům Terry posílá nový track exklusivně pro NEXT STOP LONDON turné.

Pražskou část turné hostuje ve čtvrtek 7.4. unikátní Cross Club, kde NEXT STOP zahájil svou působnost minulý rok s Justinem ze SOUL OF MAN. V Brně je přivítá v patek 8.4. legendární VENDETA v klubu FLEDA a v Ostravě se spojili BREAKZ DVZN, ve spolupráci s KLUBEM MARLEY a COCKROACH SOUND SYSTEM, kteří přivezou turné 9.4. na akci RHYTHM FACTORY.

Party v Cross Clubu odstartuje Bica - nedílná součást klubu Wakata - výběrem desek, kde se ve fůzích potkává hip-hop s ostatními styly. Pokračovat bude DJ Gataro . Kolem půl druhé začne svůj dvouhodinový set Terry Holligan a od něho se dá očekávat že odstřelí střechu svými neuvěřitelnými mixy, scratchy a opravdovým showmanstvím. Jako třešnička na dortu bude Mini Da Minx, která je hlavní Djkou pole Trash City na největším Anglickém festivalu Glastonbury a u nás ji již pravidelně můžete vidět každý rok třeba na Wakata stagy na Let It Roll.

Od devíti hodin začne hrát v Crossu souběžně i spodní Chillout stage.

NEXT STOP LONDON is the second edition of a new project NEXT STOP Promotions. The project is aiming to take its crowd through music to European capitals by a choice of an exceptional headliner and a quality mix of supporting DJs.

NEXT STOP LONDON will tour this April the 3 largest Czech cities – Prague – Brno – Ostrava and will give you a taste of authentic experience of music world of the capital, which is the epicenter of the underground music worldwide.

NEXT STOP LONDON tour this April will be graced by Terry Hooligan from legendary Atomic Hooligan, who rocked Czech many times before, last time with a live band. Together with Mini Da Minx, DJette living in London, who regularly plays at festivals as GlastonburyCzech, DJ Bica - the founder of the Inside Kru, and DJ Gataro, they will travel on this imaginary tube line from London to Prague, Brno and Ostrava.
As a token for his fans, Terry send an exclusive track for NEXT STOP LONDON tour.

The Prague leg of tour will be hosted by unique Cross Club on Thursday the 7th April, where NEXT STOP LONDON held it’s first edition last year with Justin Soul Of Man. On Friday the 8th April, the tour will be welcomed by legendary night VENDETA in club FLEDA in Brno. In Ostrava, BREAKZ DVZN in cooperation with Club Marley, joined their powers with COCKROACH SOUNDSYSTEM to host the tour on Saturday the 9th April – fourth edition of the RHYTHM FACTORY.

In Prague’s Cross Club, Bica – fundamental part of Wakate Club - will start the party. His pick of records will see fusion of hip-hop with other styles, followed by DJ Gataro. Around half past one, Terry Hooligan will raise the roof with his incredible mixing of all the styles, scratching and legendary showman ship. As a cherry on a cake, Mini Da Minx will close up. She is the main DJ of Trash City field of the biggest UK festival Glastonbury and you could see her playing every year for example at the Wakata stage on Let It Roll festival.

From 9 o’clock there will be open the lower Chillout stage at Cross Club too.

--------------------------------------------------------------

TERRY HOOLIGAN (ATOMIC HOOLIGAN) BIOGRAFIE

Terence Ryan alias Terry Hooligan je respektovaný DJ, majitel record labelu, remixér, beat maker, zanícený sběratel desek a tenisek, blázen do klasického hip hopu a samozřejmě hvězda nezávislého undergroundu.

Poprvé se na scénu uvedl jako polovina legendárního seskupení Atomic Hooligan. Ale nepředbíhejme. Terry si už roky předtím vybudoval jméno v hip hop DJ Battlech a na rádiové scéně. Když potkal v roce 1998 Matta Welche, jeho hudební zaměření se změnilo. Při zrodu Atomic Hooligan byl vystaven zvuku nu skool break beatu a tak začal točit dema. V roce 2000 Vini z Botchit&Scarper Records uslyšel tyto dema a podepsal s Atomic Hooligan smlouvu na dvě alba. Zbytek jsou již dějiny. Terry hrál pod značkou Atomic Hooligan po celém světě, podle slov Lady Waks v DJ Magu byl například první mezinárodní DJ, který hrál Break Beat v Rusku. V této době Terry a Matt nahráli a vydali dvě alba a zremixovali všechno od Underworld po Jamese Browna. Pánové také sestavili živou kapelu, aby mohli živě zahrát vše jako na deskách. To posunulo Atomic Hooligan do nových výšek. Hráli na největších festivalech a v klubech po celém světě (po rozsáhlém japonském turné se jejich album „You are here“ vyšplhalo na pátou příčku místní hitparády alb). V té samé době „chuligáni“ několikrát vyhráli mezinárodní breakbeatové ceny (dvakrát za své vystupování naživo a jednou za nejlepší album) a zdobili přední stránky DJ Magu a iDJ. Na konci roku 2010 vydali Atomic Hooligan dva singly na respektovaném labelu Functional, kterým si poprvé zajistili číslo jedna na Beatport.com a label poprvé vstoupil do hitparády Cool Cuts, dokazujíc, že Atomic Hooligan jsou ve hře stejně jako před deseti lety.

Terry vždy věděl, jakou hudbu chce slyšet a hrát. Rozhodl se, že nejlepší způsob jak vyjádřit svou vizi ve větším měřítku, je založit vlastní label. Učinil tak v roce 2004 společně s Jay Cunningem svou značku pojmenovali Menu Music. Na vrcholu Hooligan horečky Terry vystoupil ještě výš a vytvořil si vlastní proud. Nadšen pro práci s novými umělci, podepsal smlouvu s Lady Waks a Rico Tubbsem, který brzy potom vydal na Menu klasické album „Knuckle Sandwich“.

Kvůli úpadku vinylu v průběhu desetiletí se Terry rozhodl, že ho to nezastaví, aby hrál nejaktuálnější hudbu. Právě proto adoptoval Pioneer CDJ 1000. Nejenže bravurně ovládl tyto klasické kousky techniky, ale také přidal triky a scratche, které nikdo předtím na tomto přístroji nezkusil, například teď už světoznámý „shoulder scratch“ milovaný obecenstvem (vyzvedne CDJ na své rameno a udělá ze scratchování pořádnou show).

Dalšího Terryho projekt je label Bass=Win s umělcem z Menu Music Rico Tubbsem. Na labelu Bass=Win zahájil novou etapu. Nezávislý na jakémkoliv žánrovém zařazení, zaměřil se na vydávání, hraní a tvoření jen té nejlepší „bass music“. Bass=win odstartoval v lednu 2010 singlem Atomic Hooligan „Bass Crazy“ (který byl později zremizován labelem Dubstep Superstars Tek one). V průběhu roku 2010 label vydal hudbu takových gigantů jako Reset!, Tomb Crew, Stupid Fresh, 501, Mightyfools, Filthy Rehab, Aniki a samozřejmě Rico Tubbse.
V roce 2011 label vydá hudbu od Wonk, Calvatron a velmi očekávané Tubbstep E.P. Terryho oddanost „Bass Music“ ho také přivedla ke spoluzaložení blogu Bassmusicblog.com, ktery celou scenu definuje, přitahuje desítky tisíc přístupů denně, a tímto Terryho pasuje na jednoho z otců „Bass Music“.

A právě teď v roce 2011 se ještě více potvrzuje jeho oddanost basům. Terry má nový projekt společně s Lexem (Ben & Lex) – Grand Rukus. Už teď remixují taková jména jako Top Billin, Tim Healy, Aquasky, Wonk & Rico Tubbs. Grand Rukus bude v příštích měsících vydávat fůzi Bass/Hip Hopu EP na Base=Win. Aby vytvořili silnou image pro tuto značku, Terry s pomocí Roberta Robert “Bobzilly” Page navrhl logo a řadu triček, který zachycuje pocit a energii jejich hudby.
Ale jako vždy se Terry nespoléhá jen na jeden projekt a má naplánované remixy a singly pod svým vlastním jménem. Za zmínku stojí remix Dub Pistols a jejich klasické skladby “Soul Shakin” s Filthy Rehabem.

Terry se také vrací ke kořenům a bude produkovat Hip Hop pro různé rappery. Také pokračuje ve spolupráci se soul – Hip Hopovým producentem Agent Of Change a mixuje další pokračování jeho 2010 “Summer Beat Tape”, které bude mixované Terrym a hostované Wordplay.

BICA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BICA --- 14:32:49 23.3.2011
Tady posílám něco do ucha - promo mix Terryho Hooligana a Mini da Minx k chystané akci..

TERRY:
https://rcpt.yousendit.com/1074927939/8f02a878d2cd8ece8cfcdbfaaf15a47f

MINI:
http://soundcloud.com/mini-da-minx/coming-back-to-mutha
BICA --- 10:58:14 22.3.2011
MANICCA: chybka :(
NAST --- 19:46:39 21.3.2011
dik, mno nevim Growshop narozeniny budou,, tak mozna potom ,,
MANICCA --- 17:31:11 21.2.2011
ne, ze by to bylo dulezite, ale v nazvu ulice je drobna chyba - je to plynarni 23
BICA --- 22:05:04 14.2.2011
přidávám bio o Terrym Hooliganovi
HANYONLINE --- 16:21:18 11.2.2011
BICA: No asi ničim, páč jak tak koukam tak tou dobou sem ve Vietnamu :( 3x KURVA :((( !!!!!
BERRY --- 14:23:15 11.2.2011
byl sem onehdá a pudu zas
BICA --- 14:09:07 11.2.2011
HANYONLINE: prosim te cim ty budes jako cakat? :)
HANYONLINE --- 11:32:43 9.2.2011
Terry? Tak to si přijdu ucáknout !!! oujééé :)
DJCARAMBA --- 15:36:48 8.2.2011
LORENZO: :-) To nééé:-)
LORENZO --- 15:34:16 8.2.2011
DJCARAMBA: Plech dělá psytrance, takže tu rovnou přespi...:)
DJCARAMBA --- 12:37:18 7.2.2011
Čtvrtek Cross, pátek Cross... Jsem zvědav, co přijde v sobotu:-)