Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

59 uživatelů půjde

hledání


www.codemode.cz

Code:Mode ve spolupráci s festivalem Jeden svět připravil na 12. a 13. března prodejní akci, která bude prezentovat RECYKLACI jako téma i metodu tvorb

Code:Mode ve spolupráci s festivalem Jeden svět připravil na 12. a 13. března prodejní akci, která bude prezentovat RECYKLACI jako téma i metodu tvorby.

Během dvou dnů se tak v divadle Archa představí tvůrci recyklovaných šperků, oděvů, ale i tašek a kouzelných krabiček a flakonů.

Nebojte se projít všechny útroby divadla Archa a seznámit se s výtvory z dílen značek jako jsou PUNKTURA, RAJDA, WEGGART, HEZUČ, KLIMO, BUFOART, CHILLI DESIGN, BU, LUCKYWASTE, NIKA77, BY MARCAT, VOJTĚCH ŽÁK, RESPEKT KOSMETIKA, CVOK, KA_LEN_DIÁŘ, VINYLBAGS, TRASHMADE, ATELIER-KOIRA-KISSA.

Bližší informace o jejich tvorbě naleznete na stránkách www.codemode.cz

Kromě starých přešívaných kousků oblečení najdete v Arše šaty z papíru, brože z cédéček, tašky z obalů od rýže, ale i hračky z opuštěných látek nebo diáře ze starých časopisů a recyklovaného papíru.

Vstup na akci je zdarma. Otevřeno vždy od 14:00–22:00.

Těšíme se na Vás.

Týmy Code:Mode a Jednoho světa

Myšlenka nezávislého projektu Prague Free Fashion Weekend s heslem Ignorujte konfekci! se zrodila před pěti lety. Postupem času se proměnila ve formátu i mnoha dalších aspektech a získala název Code:Mode. Svoji aktuální podobu získal Code:Mode na jaře roku 2009 v Karlin Hall, od té doby proběhl ještě třikrát (Karlin Hall, Střelecký ostrov, Bubenská). Hnacím motorem akce je snaha umožnit mladým tvůrcům navazovat mezi sebou kontakty a usnadnit jim komunikaci se širší veřejností, pro kterou jejich tvorba zůstává často neobjevená. Code:Mode se snaží vytvářet platformu pro osobité tvůrce a zajímavé počiny, a umožnit jim tak propojovat se mezi sebou, spolupracovat a vytvářet další hodnoty na kulturním a uměleckém okraji.

JOLA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
3SC --- 22:52:30 5.2.2011
cngrts