Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.discoolymp.cz/

X.Morph / Soldik + tbaBASS CINEMA
Dubňany / Olymp / 25.02.2011

X.Morph (Redrum)
Soldik (drumandbass.cz)
Constantine
Toxi-K
Mr. Thunder


Line-up:
soon


Info:

Fanoušci elektronické hudby na Hodonínsku zbystřete své zraky! Dubňanský Olymp, respektive jeho nedílná část klub D1, ovládnou 25. února zlámané beaty. Večerem Vás provede hned pět djů, kteří se postarají o to, aby jste si hodili bočkem na styl hudby, pro tento klub zatím neprobádaný, široké veřejnosti však dobře známý.


Hlavní postavou večera bude bezpochyby brněnský X.Morph. DJingu se začal vážněji věnovat kolem roku 2000, je členem a zakladatelem brněnského sdružení Redrum a od roku 2009 i členem bookingu Drumandbass.cz. Jeho DJské sety jsou velmi svižné, zábavné, zvukově propracované a vyvážené. X.Morph si dokáže svými dlouhými a přesnými mixy téměř okamžitě podmanit publikum, protože sám dobře ví, co lidé chtějí v drumandbassu slyšet. Doménou X.Morpha ovšem není pouze tento styl. Má stejně tak dobrý cit i pro breakbeat. Žánroví odborníci s obdivem tvrdí, že tak progresivně jako on na domácí klubové scéně breakbeat nikdo nepodává. Díky svým schopnostem se již roce 2003 stal vítězem slovenské soutěže Jim Beam Wanted d'n'b DJ 2003 o nejlepšího drumandbass DJe. V současné době patří mezi absolutní českou DJskou špičku.

Sekundovat X.Morphovi bude dubňanský rodák Soldik. Jeho zkušenosti s gramofony sahají až do roku 1998, kdy se jako MC na Hodonínsku dostal poprvé k mixování. Naplno se začal věnovat míchání drumandbassu až v roce 2000. Při vymetání moravských klubů a open airů se také objevil na několika českých rádiích a na legendárním rakouském rádiu FM4 v pořadu La Boum De Luxe. Hrál po boku State Of Mind, Ed Rush, The Upbeats, Concord Dawn, Noisia, Cause 4 Concern, Axiom, Paul B, Apex, Nphonix, Counterstrike, Limewax, Mindscape, Chris.SU, SKC, Proktah atd. Člen drumandbass.cz a bývalý člen Bassinfection kromě DJingu přispívá i jako redaktor pro stěžejní server drumandbass.cz a nesmíme opomenout ani producentskou soutěž YoungBlood, která je jeho dílem. Ta má za cíl mapovat a představovat nové dnb producenty a jejich tvorbu.

Dalším v line-upu bude mladý vyslanec z Vysočiny, který si říká Constantin.e. Ten si pro Vás přichystá energií nabitý set, který zcela jistě nezanechá nikoho v klidu. Můžete ho znát z různých mejdánků na Vysočině a v Brně. Je jeden ze spolupořadatelů vyhlášeného třebíčského festivalu Zámostí na zámecké riviéře, kde v minulých letech vystoupili např. Camo & Krooked.

Spolu s ním dorazí na Jižní Moravu třebíčský rodák Toxi-K. V začátcích své kariéry se zaměřoval spíše na produkci, postupem času ale zjistil, že ho baví více mixovaní s vlastními vloženými prvky a přešel proto na Ableton Live, u kterého je doposud. A aby toho nebylo málo, Toxi-K se aktivně věnuje i VJingu.

Celou sestavu na nadcházející párty BassCinema doplní místním známý Mr. Thunder, jehož jste měli možnost vídat na různých parties po celé Moravě. Dříve sahající spíše po technu, v posledních měsících přichází na chuť d'n'b, který ho naplno pohltil. Jeho doménou jsou rychlé a přesné mixy a nečekané zvraty v setech.


Kdo má tedy zájem o řádnou nálož kvalitního d'n'b, Olymp na něj bude čekat s otevřenou branou od 20:00 za lidových padesát bukvic.


Lokace klubu


SOLDIK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PATRIKA --- 20:44:58 30.1.2011
Nejaky novy hit ty diskoteny ne?:)