Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

18 uživatelů půjde

hledání


http://bandzone.cz/odecetplynu

5.2.2011 se koná neuvěřitelnej, monstrózní, megavostrej a ve všech směrech nejkrutopřísnější jubilejní hu100. KONCERT kapely ODEČET PLYNU!!!

Je to tak! Kapela Odečet Plynu a její dočasné hybridní mutace otravuje zatuchávající vzduch koncertních sálů již téměř 9 let! Prošlapala a pivem pocintala přitom již devětadevadesát pódií...
Nyní je čas...aby se to stalo...PO STÉ!

Zveme Vás, přátelé a příznivci branického piva, k více jak komorní oslavě jedničky a dvou nul, která proběhne 5.2.2011 (sobota) v KC Zahrada na Chodově od 19:00 za doprovodu nepostradatelných Cilků a doufejme, že i dalšího uskupení..., které bude překvapením večera.

Odečet se s Vámi v rámci oslavy nejdříve přenese strojem času do roku 2002 a připomene zlatou éru tříakordových opusů a vizionářských textů. Můžete se tak těšit na rádiové hity Večer antitalentů, Skinheade zahul si!, Cestofka, Nevěř! či MHD.
V druhé části pak představíme, jak by zněl Odečet, kdyby byl big bandem. Účast nám přislíbilo několik vynikajících muzikantů, kteří spolu s vokální sekcí lepých děv změní hudbu k nepoznání (doufáme, že v dobrém slova smyslu).

Přijďte si poslechnout tento jedinečný hudební experiment s hranicemi dobrého vkusu a jen tak mimochodem si vypít nějaký ten mok...(ehm) Těšíme se na Vás!
Zdraví a těší se
Odečet

Dresscode: PROTIKLADY (černá/bílá, jedničky/nuly, Gott/Vondráčková, Tom/Jerry, Jekyll/Hyde...) :-)

KOLDA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KORINKOWICZ --- 12:20:21 31.1.2011
_JITUSHE_: no to vis, take bych te rad spatril, ale jsem jeste do konce unora v nemcich.... roste mi pupek a balim gertrudy ;)
_JITUSHE_ --- 9:30:12 31.1.2011
KORINKOWICZ: ale srno, neříkej mi, že budeš chybět...má duše již tě postrádá dlouho!;)
KORINKOWICZ --- 22:31:52 30.1.2011
uzijte si to, mi drazi pratele a mili ;)